TeamPrevent-Santé - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

TeamPrevent-Santé

Společnost TeamPrevent-Santé je soukromá zdravotnická síť. Pracovníci TeamPrevent-Santé poskytují pacientům kvalitní zdravotní péči již od roku 1994. TeamPrevent-Santé poskytuje komplexní servis zaměstnavatelům i individuálním klientům. Zaměstnanci TeamPrevent-Santé jsou fundovanými odborníky, nalezneme zde 15 lékařských odborností a rehabilitační centrum. Propracovaný systém preventivních prohlídek a péče podporuje i nonstop call-centrum, které zajišťuje klientům TeamPrevent-Santé výbornou péči.

Hodnocení TeamPrevent-Santé

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (19)

Historie společnosti

TeamPrevent-Santé bylo první soukromé zdravotnické zařízení, které vzniklo na území České republiky. Kariéru v TeamPrevent-Santé si pracovníci budují již od roku 1994. Již od počátku pomáhal propracovaný systém preventivních prohlídek k předcházení onemocnění. V TeamPrevent-Santé nalezneme ty nejmodernější technologie a přístroje, lidský přístup ze strany vysoce kvalifikovaných pracovníků nebo garanci minimální čekací doby i díky prodlouženým ordinačním hodinám. V TeamPrevent-Santé pracují rovněž nutriční poradci a své místo zde má i alternativní medicína. Společnost se od svého vzniku úspěšně rozvíjela a vznikalo i mnoho volných míst v TeamPrevent-Santé. Od roku 2013 je Santé Group členem mezinárodní skupiny B·A·D/TeamPrevent, která je evropským leaderem na trhu v poskytování preventivních služeb, pracovnělékařských služeb a služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Skupina B·A·D/TeamPrevent zaměstnává přes 3 200 odborníků, kteří se starají o 250 000 společností s více než čtyřmi milióny pracovníky. V září 2016 došlo k fúzi sloučením společností Santé, TeamPrevent-PREPO a DentInn a vznikla tak současná společnost s názvem TeamPrevent-Santé. Že se společnosti daří dokazuje i obrat za rok 2017, který činil 194 milionů Kč

TeamPrevent-Santé kariéra

Máte zájem o kariérní rozvoj a růst v prostředí silné a stabilní evropské společnosti? Pak je pro vás práce v TeamPrevent-Santé možná to pravé. Kariéra v TeamPrevent-Santé zdravotnických zařízeních znamená příjemné a klidné prostředí s velmi dobrou dostupností. Volná místa má TeamPrevent-Santé pro všeobecné praktické lékaře nebo lékaře s jinou specializací, registrované sestry, osoby odborně způsobilé v prevenci rizik, v oblasti požární ochrany a další specialisty. Práci v TeamPrevent-Santé ale můžete získat i do oblasti administrativy nebo call centra. K obsazení volného místa v TeamPrevent-Santé je zapotřebí dané vzdělání a znalost práce s PC. Znalost anglického a dalších jazyků je výhodou. Mezi benefity kariéry v TeamPrevent-Santé patří sickdays, 5 týdnů dovolené, nadstandardní lékařská péče pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, dotované masáže, rehabilitace a stomatologické výkony anebo flexibilní pracovní doba a mnohé další. Zaujala-li vás možnost práce v TeamPrevent-Santé, prohlédněte si volná místa, pošlete svůj strukturovaný životopis a nastartujte TeamPrevent-Santé kariéru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nové Město, Pštrossova 192/24, 110 00 Praha 1

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

61854093

Založení / Zapsání do OR*:

5. 9. 1994

Právní forma:

s.r.o.