TeamPrevent-Santé

Sídlíme na břehu Vltavy

Najdete nás v centru města na Praze 1. Sídlo společnosti je zároveň klinikou. Její součástí je například interna, stomatologie, gynekologie, oftalmologie, praktické lékařství, fyzioterapie či ORL. Kousek od nás se nachází Národní divadlo a břeh Vltavy, který je jako stvořený pro procházku před i po práci. Naše ordinace a pobočky najdete po celé ČR, konkrétně na Praze 4, v Ostravě, Olomouci, Plzni a Brně.

Krásné prostory i recepce

V TeamPrevent-Santé se můžete těšit na práci v krásných zrekonstruovaných historických prostorách, které vznikly spojením původních tří domů v jeden. Zaujmou Vás nejen krásné a rozlehlé prostory kliniky, ale i její proskleněná recepce a atmosféra, dýchající historií a klidem.

„Nemusíme tady pracovat o víkendu nebo o svátcích, nemáme tady noční služby. Máme jednosměnný provoz, kdy můžeme nejpozději v 16-16-30 odejít domů za rodinou.Kolektiv je složen ze skutečně bezvadných spolupracovníků a kolegů, kterí jsou vždy ochotni pomoci.“ Katarína Havessy, všeobecná sestra
„V Santé jsem před 11 lety začala pracovat hlavně proto, protože se jednalo o ambulantní práci beze směn. V té době jsem měla malé dítě, chtěla jsem práci na zkrácený úvazek. A to mi Santé umožnilo. Pracovala jsem ve dnech, kdy jsem chtěla a jak jsem potřebovala.“ Tereza Bartheldy, všeobecná sestra

Zdravotní péče pro Vás i pro Vaši rodinu

Naším největším benefitem je samotná zdravotní péče – jsme si sami sobě klientem. Naše služby jsou připravené pro Vás i pro Vaše rodinné příslušníky, bez nutnosti klientské karty. Na služby, které nehradí pojišťovna, mají naši zaměstnanci výrazné slevy, ať už se jedná o stomatologické služby či dentální hygienu. Na masáže například nabízíme až 70% slevu a očkování proti chřipce u nás máte zcela zdarma.

Žádné přeplněné čekárny, ani zvonící telefon

Svým klientům i zaměstnancům nabízíme to nejlepší a proto se zde nesetkáte se zvonícím telefonem v ordinaci, plnou čekárnou, nebo zbytečnou administrativou. Naši klienti se k nám objednávají na konkrétní čas prostřednictvím linky Santé, takže se u nás sestřičky místo telefonování můžou naplno věnovat jednotlivým klientům.

Přátelská atmosféra a fajn vedení

Těšit se můžete i na přátelské prostředí, kde vládne klid a pohoda, navíc zde najdete i ochotné vedení společnosti, které je otevřené podnětům ze strany zaměstnanců. Vždy si najdou čas si s Vámi promluvit o tom, co Vás trápí a pokaždé se snaží najít to nejlepší řešení pro obě strany. Ambulantní sestřičky u nás navíc nemají noční směny.

Zapadnete k nám?

V TeamPrevent-Santé jsme hrdí na to, že na trhu působíme nepřetržitě již od roku 1994. Pracuje u nás cca 300 zaměstnanců, proto se zde všichni více méně známe a vždy víme, na koho se máme v případě potřeby obrátit. Pro naše týmy je charakteristická vzájemná spolupráce, pokud tedy jedno oddělení nezvládá, z dalšího mu přispěchají na pomoc.

Je pro nás důležité poskytovat profesionální služby a tomu musí odpovídat i zaučení. Neboť poskytujeme služby, hledáme především komunikativní a milé kandidáty, se zájmem o druhé a týmové hráče.Při nástupu do zaměstnání nikoho nehodíme „do vody“. Každý zaměstnanec projde pečlivým zaškolením a má dostatek času se vše naučit a vyzkoušet.

Pohovor u nás neprobíhá v zasedačce

Výběrové řízení je u nás většinou maximálně dvoukolové. První setkání je s personalistou a manažerem oddělení. Nenechte se ale mýlit! Už při prvním setkání nesedí uchazeč jen v zasedací místnosti, ale jde se podívat rovnou do provozu, má možnost si prohlédnout pracovní prostředí, vybavení i potkat budoucí kolegy.

Zaujala vás naše společnost? Tak na nic nečekejte a staňte se součástí našeho týmu!

Fotogalerie

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 10 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti TeamPrevent-Santé na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Stále v malém rodinném kolektivu.

Negativa firmy:

Časté změny vedoucích - nikdo nevydrží ve firmě dlouho, málo peněz, stres, spousta plánů, špatná komunikace ve firmě, pochvaly se nedočkáte.

před 4 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti TeamPrevent-Santé na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Skvělá a milá společnost. Dobře fungující kolektiv.

Negativa firmy:

Kávovar

před 4 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti TeamPrevent-Santé na plný úvazek, do roku 2018.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Všichni táhnou za jeden provaz a spolupracují. Vše se dá vyřešit, hledáme, jak věci jdou a ne proč by jít neměly. Benefit v podobě starosti o zdraví zaměstnanců i rodinných příslušníků k nezaplacení.

Negativa firmy:

Stravenky by zaměstnanci uvítali.

před 4 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti TeamPrevent-Santé na plný úvazek, do roku 2016.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dynamika Inovace Týmová spolupráce Individuální přístup

Negativa firmy:

Zvyk - počátek pracovní doby okolo 7hodiny ranní

Doporučení pro management firmy:

Buďte pozitivní.

Zobrazit všechna hodnocení (11)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Služby Péče o zákazníky/klienty Zdravotnictví Call centrum Fyzioterapie, rehabilitace