Avenier - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Pečlivě vybrané pro zdraví

Avenier

Společnost Avenier se řadí do oblasti zdravotnictví, neboť patří mezi největší distributory očkovacích látek do lékařských ordinací v České republice a zároveň provozuje 21 center Očkování a cestovní medicíny, kde svou práci Avenier zaměřuje na prevenci tuzemských, ale i exotických infekčních nemocí. Ročně jejich služby, které zahrnují také konzultace s lékařem či vedení elektronického očkovacího průkazu, využije přes 60 tisíc klientů včetně 7.500 praktických lékařů, pediatrů a gynekologů, jimž dodávají široký sortiment očkovacích vakcín. V centrech Očkování a cestovní medicíny volné místo obsadili lékařští odborníci z oboru hygiena a epidemiologie a poskytují odborné poradenství nebo samotný výkon očkování.

Hodnocení Avenier

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Historie společnosti Avenier sahá do roku 2007, kdy začala působit v oblasti očkování a během následujících let jejich služby využilo více než 150 tisíc pacientů. Společnost Avenier je členem skupiny AGEL, jež patří mezi nejúspěšnější poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě. Společnost AGEL spravuje různé nemocnice a ambulantní zařízení, lékárny, laboratoře, distribuce, neziskové organizace a jejich působení zasahuje také na Slovensko. Společně s Národní sítí podpory zdraví si kariéru Avenier založil i na vzdělávacím programu VacciWay, který představuje roční studium vakcinologie a principů očkování.

Kariéra v Avenier

Volná místa Avenier neustále aktualizuje a nabízí práci uchazečům z lékařských, ale i nelékařských oborů na pozice v síti center Očkování a cestovní medicíny, jež se nacházejí po celé České republice. Pracovníci společnosti Avenier se mohou těšit na práci v moderním prostředí se skvělými kolegy, podporu dalšího vzdělávání či kariérního růstu a také pro ně má Avenier připravené zajímavé firemní benefity v podobě stravenek, příspěvků do Cafeterie, očkování zdarma a mnoho dalších. Pro získání práce v Avenier je důležité v životopisu uvést znalost práce na PC, spolehlivost, samostatnost, mít dobré komunikační dovednosti v českém jazyce a praxe na obdobných pozicích je vítaným bodem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Bidláky 837/20, 639 00 Brno

Velikost firmy:

100-500 zaměstnanců

IČ:

26260654

Založení / Zapsání do OR*:

17. 9. 2001

Právní forma:

a.s.