Cara Plasma - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

Cara Plasma

Společnost Cara Plasma patří mezi nejmodernější dárcovská centra krevní plazmy v České republice, která ročně provede až 30 tisíc odběrů. V současné době provozují dvě odběrové pobočky a to v Břeclavi a své hlavní sídlo má v Praze, nedaleko Václavského náměstí. Kariéru v Cara Plasma, ve společnosti s rodinnou atmosférou, budují lékaři, zdravotní sestry či operátor výroby, kteří se starají o pohodlí svých dárců a díky jejich vysoké kvalifikaci jsou připraveni s čímkoliv pomoci. Dárcům také nabízejí možnost finanční odměny, osvěžení nápojem a pro své věrné dárce mají připravené zajímavé odměny.

Hodnocení Cara Plasma

Přidat hodnocení

Historie

Plazma je tekutou nažloutlou složkou krve a je základem pro výrobu životně důležitých léčiv, ale také se používá při operacích, nehodách, při léčbě rakoviny aj. Krevní plazma se získává pomocí přístrojové techniky tzv. plazmaferézy, při níž dojde k odebrání krve, poté se oddělí krevní plazma od krevních tělísek a následně je krev vrácena zpět do krevního oběhu s tím, že se plazma v těle znovu obnoví do 48 hodin. Plazma centrum Cara Plasma vznikla roce 2013 v Praze, kdy také přivítala první dárce a nově v lednu 2018 otevřela dárcovské centrum v Břeclavi. Práce Cara Plasma se točí také kolem různých charitativních projektů, jako je nadace Tichý svět, která pomáhá neslyšícím v ČR nebo se stali náborovým centrem registru kostní dřeně.

Kariéra v Cara Plasma

Volná místa Cara Plasma nabízí ve svých dvou pobočkách, v Praze a Břeclavi, v různých zdravotnických i nelékařských oborech. Na nové kolegy čeká v Cara Plasma práce v moderním pracovním prostředí, příjemný kolektiv a rodinné zázemí. Pro své zaměstnance má Cara Plasma připravené zajímavé firemní benefity v podobě stravenek, MultiSport karty, občerstvení na pracovišti a pravidelná školení. Uchazeči o volné místo v Cara Plasma by měli v životopisu zmínit trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, být komunikativní a vstřícný. Zájemci o zdravotnické pozice by samozřejmě měli mít praxi na obdobné pozici s dosaženým středoškolským/vysokoškolským vzděláním.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jungmannova 745/24, Nové Město, 110 00 Praha

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

01552376

Založení / Zapsání do OR*:

2. 4. 2013

Právní forma:

s.r.o.