Aspironix - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Aspironix

Aspironix je mezinárodní společnost, která poskytuje profesionální služby v oblasti distribuce a investic ve zdravotnictví. Aspironix si zakládá na cílevědomosti, odpovědnosti, respektu a transparentnosti. Při každodenním jednání se zákazníky a obchodními partnery i v rámci týmové spolupráce dbají na profesionalitu, proklientský přístup a radost z dobře odvedené práce.

Hodnocení Aspironix

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Aspironix vznikl v roce 2011 a jeho vizí bylo a stále je zvýšení dostupnosti kvalitních zdravotnických prostředků ve střední Evropě. Společnost se od začátku zaměřovala na ošetřování pokožky a hojení ran novými způsoby zdokonalenými zkušeným týmem odborníků v Anglii. Dnes Aspironix sází na kombinaci distribuce kvalitních výrobků, profesionálních služeb a péče o pacienty. Právě tato strategie odlišuje Aspironix od jeho konkurentů a pomáhá mu udržet si skvělou pověst.

Hodnoty Aspironix

Aspironix je moderní společnost, která pečuje o svoje zaměstnance. Mezi čtyři základní pilíře úspěchu firmy Aspironix patří:

  • jednoduchost
  • inovativnost
  • růst
  • radost

Zjednodušování procesů, které naplňují potřeby zákazníků, sledování aktuálních trendů a růst spokojenosti zákazníků, osobní rozvoj, růst a rozvoj celé společnosti, jsou zásadní hodnoty, na kterých Aspironix stojí. V neposlední řadě o sobě v Aspironixu tvrdí, že se učí z chyb a jsou pokorní.

Kariéra v Aspironix

V Aspironixu se vám zaměstnavatel bude snažit vyjít vstříc a zajistit vám takové podmínky, ve kterých budete schopni tvořit nejlepší výsledky. Také zde dostanete prostor pro uplatnění vašich názorů, realizaci zajímavých projektů a budete spolupracovat se špičkami v oboru.

Neustále tu hledají posily do týmu. V současné době je volné například místo odborné konzultantky nebo konzultanta. Toto místo se hodí pro komunikativního a empatického člověka s prodejní praxí minimálně 3 roky a pokud máte zkušenost s prací ve zdravotnictví, jste ve výhodě! Další volná místa jsou například Senior Account Development Representative a Account Development Manager, obojí v oblasti kardiologie. A pozor, svůj životopis mohou zaslat i absolventi vysových škol bez praxe!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Hradčanské náměstí 12/60, 118 00 Praha

Velikost firmy:

10-50 zaměstnanců

IČ:

29040736

Založení / Zapsání do OR*:

11. 3. 2010

Právní forma:

s.r.o.