LINET - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

LINET

Profesionální společnost LINET se specializuje na výrobu zdravotnických nemocničních a pečovatelských lůžek, které využívají kliniky, domovy pro seniory a různé léčebny. Nyní si drží přední pozici technologického lídra. Své profesionální výrobky společnost ve velkém exportuje do celého světa do více než 100 zemí. Práce v LINET je vykonávána z Čech, ve městě Slaný. Kariéru v LINET si buduje nyní přibližně 840 stálých zaměstnanců a cca 140 brigádníků.

Hodnocení LINET

Přidat hodnocení
před 4 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti LINET na pracovní smlouvu, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Napln prace vyroba luzek.

Negativa firmy:

Neschonost zaucit nove zamestnance!Nove zamestnance zaucuje clovek ktery se jeste sam zaucuje,protoze ti co to umi nemaji cas se zdrzovat a vlastne ani zaucovat nechteji.Po trech dnech mi mistr naznacil ze nic neumim!!Ale pozor!Jak jsem po trech dnech mohla neco umet,kdyz me jeste nic nenaucili.Zadny manual do ktereho muzes nahlédnout,abys ses naucil!Jsi odkazany na lidi kolem sebe a každý ti to rika dle sebe a nebo ti nerekne nic.Byla jsem zklamana na100%.Mistr chovani ktere by jako mistr nemel mít,kdyz chce ridit lidi.

před 5 roky
2.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti LINET na plný úvazek, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Kolektiv, autobus, jídlo.

Negativa firmy:

Plat, prakticky žádný kariérní růst, sliby co se neplní... nedoporučuji.

před 5,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti LINET na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vcelku stabilní zaměstnavatel

Negativa firmy:

Mimo vysokých manažérů i po letech pro zaměstnance nízké platy,co se odměn týká vždy se nadhodnotí plán tak ,aby nešel splnit,např 125% proti předešlému roku a byl důvod nic neplatit

Doporučení pro management firmy:

přestat platit podle tabulek(paušálu)a platit individuálně dle výkonu

před 6 roky
3.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti LINET na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Fajn kolektiv

Negativa firmy:

Fabryka na pohádky Slibujou věci který pak neplní přidáno,13 plat atd.. Navíc když odcházíte tak vás ještě okradou o prémie a dovolenou z hlediska přístupu zaměstnavatele k zaměstnanci nejhorší firma kde sem kdy dělal

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (8)

Historie firmy

Společnost LINET začala se svým podnikáním v roce 1990 v Želevčicích u Slaného, kde provozuje svůj úplně první závod. Zakladatelem firmy je Zbyněk Frolík, který dovedl firmu postupem času k extrémním prodejům a ziskům. Nyní už přemýšlí, jakým způsobem bude firma vyplňovat volné místo na trhu a posouvat se vpřed.

Společnost se od roku 2004 věnuje také charitě. V rámci spolupráce s Nadačním fondem Kapka naděje pomáhá financovat lůžka pro speciální zdravotnická zařízení. Zajímavosti o činnosti a úspěšnosti firmy se může veřejnost dozvědět mimo jiné také 4x ročně v jejich vlastním časopisu KOMFORT, což je práce navíc, která je ale pro firmu přínosem.

LINET je od roku 2011 pod křídly mezinárodní společnosti LINET Group SE sídlící v Nizozemsku. Společnost prostřednictvím závodu v Želevčicích u Slaného vyprodukuje okolo 66 tisíc lůžek a znamená pro oblastní trh obrovskou konkurenci.

Kariéra v LINET

Máte zájem o práci pro mezinárodní výrobní společnost, která je známá po celém světě? Firma LINET nabízí rozvoj kariéry, neustálý vývoj společnosti i zaměstnanců a také umožňuje studentům vybrat si z volných míst a začít tak budovat kariéru v LINET.

Získáte tak možnost práce v Praze nebo Ostravě ve firmě Borcad Medical díky akvizici většinového podílu. Volná místa v LINET jsou různorodá, tak zkuste začít svou kariéru v LINET a třeba tím dosáhnete práce snů.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Slaný 5, 274 01 Slaný

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

507814

Založení / Zapsání do OR*:

16. 8. 1990

Právní forma:

s.r.o.