LINET - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

LINET

Profesionální společnost LINET se specializuje na výrobu zdravotnických nemocničních a pečovatelských lůžek, které využívají kliniky, domovy pro seniory a různé léčebny. Nyní si drží přední pozici technologického lídra. Své profesionální výrobky společnost ve velkém exportuje do celého světa do více než 100 zemí. Práce v LINET je vykonávána z Čech, ve městě Slaný. Kariéru v LINET si buduje nyní přibližně 840 stálých zaměstnanců a cca 140 brigádníků.

Hodnocení LINET

Přidat hodnocení
před 5 měsíci
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti LINET na plný úvazek, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Kolektiv, autobus, jídlo.

Negativa firmy:

Plat, prakticky žádný kariérní růst, sliby co se neplní... nedoporučuji.

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti LINET na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vcelku stabilní zaměstnavatel

Negativa firmy:

Mimo vysokých manažérů i po letech pro zaměstnance nízké platy,co se odměn týká vždy se nadhodnotí plán tak ,aby nešel splnit,např 125% proti předešlému roku a byl důvod nic neplatit

Doporučení pro management firmy:

přestat platit podle tabulek(paušálu)a platit individuálně dle výkonu

před 1,5 rokem
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti LINET na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Fajn kolektiv

Negativa firmy:

Fabryka na pohádky Slibujou věci který pak neplní přidáno,13 plat atd.. Navíc když odcházíte tak vás ještě okradou o prémie a dovolenou z hlediska přístupu zaměstnavatele k zaměstnanci nejhorší firma kde sem kdy dělal

před 2 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti LINET na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

stará se velmi dobře o své zaměstnance

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (7)

Historie firmy

Společnost LINET začala se svým podnikáním v roce 1990 v Želevčicích u Slaného, kde provozuje svůj úplně první závod. Zakladatelem firmy je Zbyněk Frolík, který dovedl firmu postupem času k extrémním prodejům a ziskům. Nyní už přemýšlí, jakým způsobem bude firma vyplňovat volné místo na trhu a posouvat se vpřed.

Společnost se od roku 2004 věnuje také charitě. V rámci spolupráce s Nadačním fondem Kapka naděje pomáhá financovat lůžka pro speciální zdravotnická zařízení. Zajímavosti o činnosti a úspěšnosti firmy se může veřejnost dozvědět mimo jiné také 4x ročně v jejich vlastním časopisu KOMFORT, což je práce navíc, která je ale pro firmu přínosem.

LINET je od roku 2011 pod křídly mezinárodní společnosti LINET Group SE sídlící v Nizozemsku. Společnost prostřednictvím závodu v Želevčicích u Slaného vyprodukuje okolo 66 tisíc lůžek a znamená pro oblastní trh obrovskou konkurenci.

Kariéra v LINET

Máte zájem o práci pro mezinárodní výrobní společnost, která je známá po celém světě? Firma LINET nabízí rozvoj kariéry, neustálý vývoj společnosti i zaměstnanců a také umožňuje studentům vybrat si z volných míst a začít tak budovat kariéru v LINET.

Získáte tak možnost práce v Praze nebo Ostravě ve firmě Borcad Medical díky akvizici většinového podílu. Volná místa v LINET jsou různorodá, tak zkuste začít svou kariéru v LINET a třeba tím dosáhnete práce snů.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Slaný 5, 274 01 Slaný

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

507814

Založení / Zapsání do OR*:

16. 8. 1990

Právní forma:

s.r.o.