Nemocnice Valašské Meziříčí - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

Nemocnice Valašské Meziříčí

Nemocnice Valašské Meziříčí je regionální nemocnice se zhruba 15 odděleními, které poskytují volná místa lékařům a sestrám s různým zaměřením. Kariéru v Nemocnici Valašské Meziříčí ale může vybudovat i nezdravotnický personál. Zařízení se také úspěšně zabývá prevencí a programy, které se týkají zdravého životního stylu, správného hubnutí, a dokonce disponuje centrem chirurgické léčby extrémní obezity.

Hodnocení Nemocnice Valašské Meziříčí

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Ačkoliv dočasná nemocnice ve Valašském Meziříčí fungovala již za druhé světové války, ta nemocnice, kterou známe nyní, byla postavena později. Historie výstavby nemocnice se datuje do roku 1955 a k otevření došlo v roce 1965, kdy zařízení disponovalo 300 lůžky a několika odděleními, kterých postupem času přibývalo.

V roce 2001 prošla nemocnice rozsáhlou rekonstrukcí, díky které bylo možné areál zvětšit a zpřístupnit tak veřejnosti další oddělení, například gynekologii, JIP chirurgie, ARO, apod. Rozšíření mělo za následek zvýšení počtu volných míst v Nemocnici Valašské Meziříčí.

V roce 2004 se Nemocnice Valašské meziříčí zapojila do holdingové skupiny nemocnic zvané AGEL. Tato skupina umožňuje centrální řízení nemocnic a také společnou práci na projektech a vzdělávání subjekt v rámci AGEL.

Nemocnice Valašské Meziříčí kariéra

Toužíte nastartovat kariéru ve společnosti, která se stará o zdraví pacientů, ale i zaměstnanců? Pak je pro Vás práce v Nemocnici Valašské meziříčí to pravé. Volná místa Nemocnice Valašské Meziříčí nabízí v nejrůznějších lékařských oborech a dále se o práci mohou ucházet fyzioterapeuti, zdravotní sestry, laboranti či porodní asistentky.

Zařízení nabízí externí a interní semináře, kariérní růst, odměny při pracovních a životních jubileích, pět týdnů dovolené a dva dny pracovního volna za rok. Práce v Nemocnici Valašské Meziříčí přináší i další výhody, například příspěvky na stravné a také zaměstnanecké půjčky.

Pokud Vás jakékoliv volné místo v Nemocnici Valašské Meziříčí zaujalo, pak do nemocnice pošlete CV. Na případný pohovor se můžete připravit například tím, že si přečtete, jaké dobré a špatné vlastnosti uvést na pohovoru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Nemocnice 980, 757 01 Valašské Meziříčí

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

26822105

Založení / Zapsání do OR*:

26. 11. 2003

Právní forma:

a.s.