Nemocnice Na Bulovce - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Pečlivě vybrané pro zdraví

Nemocnice Na Bulovce

Nemocnice Na Bulovce, neformálně označovaná jako Bulovka, se řadí mezi největší zdravotnické komplexy v Praze. Mezi nejúspěšnější oddělení patří infekční a ortopedická klinika, chirurgické kliniky a onkologie. Pod správu nemocnice spadají také Slatinné lázně Toušeň. Kromě vynikající lékařské péče patří k přednostem nemocnice její areál, jenž se nachází na skalní vyvýšenině a poskytuje krásné výhledy a všudypřítomnou zeleň. Budovy jednotlivých oddělení připomínají unikátní architektonickou práci dob minulých. Kariéru v Nemocnici Na Bulovce buduje více než 2.000 zaměstnanců včetně nezdravotnického personálu.

Hodnocení Nemocnice Na Bulovce

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Léčebné kořeny nemocnice sahají až do dob Karla IV., kdy byl vybudován barokní zámeček známý jako Bulovka, který později sloužil jako polepšovna a vojenský špitál. Na konci 19. století se zámeček proměnil v infekční nemocnici. Její kapacita však nestačila, a tak se v roce 1910 rozhodlo o vybudování dalších pavilónů. Výstavbu přerušila válka a nemocnice otevřela brány pacientům až o 21 let později. Od počátku patřila mezi evropskou špičku. V roce 2012 přišla o přídomek fakultní nemocnice rozhodnutím Ministerstva zdravotnictví.

Na stavbě původních budov nemocnice se podíleli významní architekti, například Jan Rosůlek navrhl dermatologický pavilon, oddělení onkologie Nemocnice Na Bulovce je prací F. X. Nevoleho. V areálu nemocnice se nachází také rokokový zámeček Rokoska či neorokoková budova Vychovatelny. Volná místa v Nemocnice Na Bulovce vyplnila postupně další léčebná oddělení nemocnice a také specializovaná zařízení, jako je například Protonové centrum nebo Protialkoholní záchytná stanice.

Kariéra v Nemocnici Na Bulovce

Nemocnice nedávno zřídila nové oddělení zabývající se informačními technologiemi, takže se příležitost pro budování kariéry v Nemocnici Na Bulovce rozšířila i pro nezdravotnický personál. Volné pozice jsou pro lékaře různých oddělení - pediatrického, neurologického patologie a další. Nemocnice však nabízí pozice i pro všeobecné sestry, radiologické asistenty, fyzioterapeuty, administrativní a technické pracovníky.

Mezi hlavní benefity patří podpora vzdělávání v rámci profese, penzijní připojištění, bezúročné sociální půjčky či možnost rekreace v lázních. Zaměstnanci si chválí také zvýhodněné stravování, ubytování, slevy v nemocniční lékárně i na kosmetické výkony a příjemné prostředí. Pokud hledáte práci, prohlédněte si volná místa v Nemocnice Na Bulovce a nastartujte novou kariéru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Budínova 67/2, 180 81 Praha

Velikost firmy:

1000 - 5000 zaměstnanců

IČ:

00064211

Založení / Zapsání do OR*:

1. 7. 1973

Právní forma:

příspěvková organizace

Web:

bulovka.cz