Alzheimercentrum - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Alzheimercentrum

Údaje

Sídlo firmy:

Na Michovkách I 707, 252 43 Průhonice

IČ:

29029651

Založení / Zapsání do OR*:

29. 1. 2010

Právní forma:

z.ú.

O společnosti

Alzheimercentrum poskytuje specializovanou péči klientům s Alzheimerovou chorobou a s jinými typy podobných onemocnění. Svou kariéru Alzheimercentrum založilo na poskytování takových ošetřovatelských a poradenských služeb, které se snaží zpomalit onemocnění a zkvalitnit život pacientů v příjemném, laskavém, usměvavém a moderním prostředí. Klienti Alzheimercentra mohou využívat také služby, jako je kadeřník nebo pedikérka a součástí každé budovy Alzheimercentra je zahrada, kde je možné trávit volný čas. Pro své pacienty si Alzheimercentrum připravilo i různé společenské aktivity, poznávací výlety či návštěvy kaváren a cukráren.

Historie

Počátky Alzheimercentra sahají do roku 1996, kdy byl v České republice zahájen provoz. První Alzheimercentrum otevřeli ve městě Písek a během následujících let se rozšířili i do Filipova, Lounského Mlýna, Průhonic, Zlosyně, Jihlavy, Zlína a Zábřehu a dokonce jedno centrum se nachází také na Slovensku v Piešťanech. V rámci skupiny specializovaných zařízení Alzheimercentrum provozují tzv. Dům seniorů s lůžkovou částí a s malými byty pro ty, kteří jsou schopni samostatně bydlet, ale občas potřebují pomoc od pečovatelské služby. Práce Alzheimercentra je známá svou profesionalitou, letitými zkušenostmi a kvalitou služeb, proto je jejich zařízení jedním z nejvyhledávanějších v tuzemsku.

Kariéra v Alzheimercentru

Alzheimercentrum volná místa nabízí ve všech pobočkách a uplatnění zde najdou nejen zdravotnické obory, ale také pracovník v sociálních službách, kuchař aj. Lákavé mohou být také benefity, které mohou zaměstnanci využívat, jako jsou příspěvky na stravování, podpora v kariérním růstu a otevřeli také i firemní školky pro děti pracovníků. Pro získání práce v Alzheimercentru není praxe v oboru podmínkou, neboť nové kolegy odborně zaškolí, ale důležitý je hlavně vstřícný přístup k pacientům, trestní bezúhonnost a být laskavý a usměvavý. Alzheimercentrum volná místa poskytuje v moderním a přátelském prostředí s možností ubytování pro zaměstnance, kteří dojíždějí zdaleka.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Lékařství Péče o zákazníky/klienty Zdravotnictví Poradenství Sociální služby