Ústřední vojenská nemocnice - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Ústřední vojenská nemocnice

Údaje

Sídlo firmy:

U vojenské nemocnice 1200/1, 162 00 Praha 6 - Břevnov

Velikost firmy:

2 500 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

61383082

Založení / Zapsání do OR*:

1. 4. 1994

Právní forma:

příspěvková organizace

Web:

www.uvn.cz

O společnosti

Ústřední vojenská nemocnice Praha poskytuje zdravotnickou péči pacientům a pečuje též o příslušníky armády a dalších složek zbrojených sil. Jako jediné pracoviště v České republice soustředí Ústřední vojenská nemocnice práce do vzdělávacích a výcvikových služeb pro Armádu České republiky. Na prvním místě je přirozeně kvalita a bezpečnost, ÚVN se může pyšnit mnoha oceněními nejvyšší kvality a též akreditacemi. Kariéra ve Vojenské nemocnici Praha se může ubírat i směrem k péči o válečné veterány.

Historie společnosti

Volná místa ve Vojenské nemocnici Praha se postupně měnila s vývojovými etapami. Novou epochu zahájila ÚVN po 28. říjnu 1918. V roce 1927 došlo k založení Vojenské lékařské školy a vznikala nová volná místa ve Vojenské nemocnici Praha pro důstojníky zdravotnictví z povolání. Po válce, konkrétně na podzim 1945, začala fungovat některá oddělení, postupně se vracelo i lékařské osazenstvo. Od roku 1955 věnuje Ústřední vojenská nemocnice práce směrem k vědecké a výzkumné činnosti. Zásadní změny nastaly po roce 1989. Nové možnosti slibovaly zajímavá volná místa ve Vojenské nemocnici i atraktivní zakázky s důrazem na bezpečnou a kvalitní péči. Od roku 1994 poskytuje systematickou péči civilistům.

Kariéra ve Vojenské nemocnici Praha

Práce ve Vojenské nemocnici se nemusí nutně týkat zdravotnických profesí. Do této přední pražské nemocnice jsou hledáni specialisté, farmaceuti, sestry, asistenti i záchranáři. Funguje zde rovněž pohotovost pro veřejnost. Kariéra ve Vojenské nemocnici Praha čeká také na další zdravotnické profese a volná místa Ústřední vojenská nemocnice nabízí též dobrovolníkům a lidem bez zdravotnického vzdělání. Finanční ohodnocení práce Ústřední vojenská nemocnice nastavuje dle platné legislativy a kromě bezpečného pracoviště garantuje i jisté zaměstnání pod značkou prestižního zdravotnického zařízení. Pravidelná školení, příspěvky a možnost se rozvíjet jsou dalšími atraktivními benefity.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Zdravotnictví