Klaudiánova nemocnice - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Drogerie, kosmetika a vůně do bytu

Klaudiánova nemocnice

Klaudiánova nemocnice je Oblastní nemocnicí Mladá Boleslav, jež poskytuje zdravotní péči na vysoce odborné a profesionální úrovni. Klaudiánova nemocnice se snaží neustále zvyšovat kvalitu poskytované péče a pacientům nabízí nejen přátelskou a milou atmosféru. Svou kariéru Klaudiánova nemocnice zaměřila také na dobrovolnické centrum, jehož členi se neorientují jen na Klaudiánovu nemocnici, ale také na dětské domovy, oddělení LDN, ARO a mnoho dalších. Součástí areálu Klaudiánovy nemocnice je také Klaudiánova lékárna a centrum pro dárce krve.

Hodnocení Klaudiánova nemocnice

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Historie Klaudiánovy nemocnice sahá do roku 1888, kdy se rozhodlo o stavbě okresní nemocnice v Mladé Boleslavy. V průběhu dalších let k nemocnici přistavovali další pavilony, které ale neměly dostatečnou kapacitu. Přestavba nemocnice začala až v roce 1987 a při slavnostním otevření o 6 let později byla nemocnice přejmenována na Klaudiánovu nemocnici podle středověkého lékaře Mikuláše Klaudyána. Od roku 2005 funguje jako Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, kterou zřizuje Středočeský kraj. V současné době je práce v Klaudiánově nemocnici rozdělena do 34 oddělení, ve kterých poskytují kvalitní péči špičky ve svém oboru.

Kariéra v Klaudiánově nemocnici

Klaudiánova nemocnice hledá nové zaměstnance nejen z řad lékařských pracovníků, ale budovat kariéru tu mohou i nelékařští nebo technicko-hospodářští pracovníci. Pro své zaměstnance si Klaudiánova nemocnice připravila lákavé benefity, jako je příspěvek na rekreaci, zvýhodněné stravování, možnost ubytování v ubytovnách nemocnice, podporu dalšího vzdělání nebo pracovníci mohou využít i nemocniční mateřskou školku Klaudinka a dětskou skupinu Veselé žabičky. Klaudiánova nemocnice nezapomíná ani na rozšiřování odborných znalostí svých zaměstnanců, proto jim umožňuje zúčastnit se různých školení a seminářů. Jestliže vás zaujalo nějaké volné místo v Klaudiánově nemocnici, pošlete jim svůj životopis a těšte se na práci, při které pomůžete druhým.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

třída Václava Klementa 147, 293 01 Mladá Boleslav

Velikost firmy:

1500 - 1999 zaměstnanců

IČ:

27256456

Založení / Zapsání do OR*:

21. 6. 2005

Právní forma:

a.s.