Thomayerova nemocnice - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Drogerie, kosmetika a vůně do bytu

Thomayerova nemocnice

Thomayerova nemocnice je poskytovatelem komplexních lékařských, ošetřovatelských a ambulantních služeb mnoha pacientům. Zaměřuje se na základní i specializovanou péči, ve které používá nejmodernějších principů. Zároveň zavádí a ověřuje nové metody ve zdravotnictví, podílí se na klinickém hodnocení léčiv a provádí základní i klinický výzkum. Thomayerova nemocnice spolupracuje se studenty lékařských a farmaceutických oborů na středních i vysokých školách a zároveň jim nabízí práci v Thomayerově nemocnici po vystudování, kde tak mohou začít svou kariéru.

Hodnocení Thomayerova nemocnice

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Historie společnosti vychází z činnosti Masarykových domovů, které zahájily svou činnost již v roce 1928 jako ústav sociální péče hlavního města Prahy. Sloužily jako starobince a chudobince, byly moderním ústavem obrovské rozlohy toho času a stále se rozšiřovaly. V průběhu století se jejich činnost vyvíjela vzhledem k dané politické situaci v zemi.

V roce 1954 dochází k jedné z mnoha transformací a vzniká Thomayerova nemocnice, která se vyvíjí do podoby, jak ji známe dnes. V současné době je Thomayerova nemocnice jedním z největších zdravotnických objektů v České republice, pojme 1 600 pacientů a práci zde má zhruba stejný počet zaměstnanců, kteří se starají o profesionální a kvalitní přístup k pacientům. Organizace nabízí i spoustu volných míst. Thomayerova nemocnice se zasadila i o řadu významných výzkumů a objevů, naposledy v léčbě rakoviny ledvin.

Kariéra v Thomayerově nemocnici

Chtěli byste pracovat ve významné společnosti s dlouholetou historií? Thomayerova nemocnice se snaží připravit svým zaměstnancům špičkové a moderní pracoviště, motivovat je k co nejlepším výkonům a jejich práci řádně odměňovat. Nabízí řadu benefitů ve formě nabídky využití vlastní mateřské školky a jeslí, vlastního rekreačního zařízení i závodního stravování, možnosti dalšího vzdělávání, slev do lékárny, sick days nebo výhodné tarify pro mobilní telefony. Thomayerova nemocnice nabízí dokonce i ubytování v areálu nemocnice.

Pokud máte zájem o budování kariéry v Thomayerově nemocnici, tedy na perspektivním místě, podívejte se, jaká volná místa Thomayerova nemocnice nabízí a vyberte si to své. Kromě konkrétních dovedností, vzdělání a praxe může získat uchazeč o zaměstnání body za jeden ze světových jazyků. Zlepšete své jazykové dovednosti, ať máte jistotu úspěchu ve své vysněné kariéře.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Thomayerova 800/5, 140 00 Praha - Krč

Velikost firmy:

2 500 - 3 000 zaměstnanců

IČ:

00064190

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1981

Právní forma:

příspěvková organizace

Web:

www.ftn.cz