HARTMANN - RICO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

HARTMANN - RICO

Společnost HARTMANN - RICO a.s. je jedním z nejvýznamnějších výrobců a distributorů zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Cílem společnosti je vždy poskytovat zákazníkům výrobky a služby, které pomáhají léčit a pečovat o zdraví. Společnost HARTMANN - RICO poskytuje své výrobky k použití jak v profesionálním prostředí, tak i k osobnímu užití. Práci v HARTMANN - RICO nalezlo celkově přes 1 200 zaměstnanců. Volná místa firma dále inzeruje, podívejte se na nejčastější níže.

Hodnocení HARTMANN - RICO

Přidat hodnocení
před 4 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti HARTMANN - RICO na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

V celku dobrá práce, kolektivně už horší.

Negativa firmy:

Jak může být chráněná dílna, když se tak k zaměstnancům rozhodně nechová, absolutně nechápu, plný úvazek. Někteří kdo by měl, dělat na míň hodin, jsou tím pádem znevýhodnění. Co to má za smysl?

před 5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti HARTMANN - RICO na plný úvazek 8-10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

produkty, keré opravdu fungují a jsou velmi kvalitní, výplata je včas, Multisport karta, příspěvěk na penzi, auto k soukromím účelům, technika (PC, tiskárna, mobil)

Negativa firmy:

Časté cestování na porady po celé ČR i do zahraničí cca 15 dní ročně + zakaznické aktivity a porady vlatního týmu.

před 5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti HARTMANN - RICO na plný úvazek.
Doporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Čisté prostředí Malý kolektiv Bez hluku Fyzicky nenáročná práce Příspěvěk na dopravu

Negativa firmy:

Velmi nízký plat Pohyblivá složka platu pokud plníte nic se neděje, pokud ne a někdo v týmu je lempl máte smůlu i vy. Práva se nedočkáte. Příspěvek na stravování / pro člověka, který nechce jíst ty sra.. z kantýny a jídelen je to k ničemu. Stravenky by se hodily více. Jednodušší zaměstnanci, ale to je všude. Prakticky nemožnost postupu

Doporučení pro management firmy:

Strategii o možnosti růstu ve firmě a to i na dělnické pozici. Stávající strategioe je silně nevyhovující. Absolutně žádná motivace na zlepšení. Jen zhoršení, že lidem vezmete jedinou pohyblivou složku v platu. Ale odměna za splnění nadplánu žádná....

před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti HARTMANN - RICO na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Velice malo

Negativa firmy:

Je to o lidech ale..... příšerné zacházení nesplnitelné normy a nazdar ani nepočkaji až se člověk zapracuje !!!!!!! Nedoporučuji!!!!!!Jsem znuděná a ponížená....

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (9)

Historie společnosti

Počátek kariéry HARTMANN - RICO a.s. sahá až do roku 1991, kdy do firmy Rico vstoupil přední světový výrobce zdravotnických prostředků a hygienických výrobků – společnost Paul HARTMANN. Avšak činnost těchto podniků započala samostatně již v 19. století. Firma Rico Veverská Bítýška se tehdy specializovala pouze na obvazové materiály, později vyráběla i vatu a hygienické potřeby.

Po sloučení těchto dvou firem došlo k několikanásobnému zvýšení zisku, výraznému exportu na zahraniční trhy a navýšení počtu zaměstnanců díky novým volným místům v HARTMANN - RICO a.s. Společnost stále investuje do nových technologií a inovací, zvyšuje svoje tržby a posiluje svoji mezinárodní pozici. Firmu HARTMANN - RICO bychom našli na každém kontinentu ve 37 zemích po celém světě.

Kariéra v HARTMANN

Pokud jste spolehlivý člověk, který se rád učí nové věci a přijme každou výzvu, práce v HARTMANN je pro Vás ta pravá. V této společnosti můžete využít veškerý Váš nevyužitý potenciál, talent i schopnosti. Společnost inzeruje například pozice pro dělnice ve výrobě roušek, hostesky nebo manažery. Hlavní pracovní náplň hostesek je prezentace produktů a podpora prodeje na lékárnách. Požaduje komunikativní příjemné, samostatné, pečlivé a zodpovědné osoby.

Firma si zaměstnanců váží, podporuje jejich růst v kariéře a štědře jejich práci v HARTMANN - RICO odměňuje. Mezi zaměstnanecké benefity patří příspěvky na stravování, zdraví, relax i dojíždění, 5 týdnů dovolené a další. Podívejte se na volná místa u HARTMANN - RICO a najděte si práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Masarykovo náměstí 77, 664 71 Veverská Bítýška

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

44947429

Založení / Zapsání do OR*:

30. 12. 1991

Právní forma:

a.s.