HARTMANN - RICO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Podpořte imunitu přes Pilulku

HARTMANN - RICO

Společnost HARTMANN - RICO a.s. je jedním z nejvýznamnějších výrobců a distributorů zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Cílem společnosti je vždy poskytovat zákazníkům výrobky a služby, které pomáhají léčit a pečovat o zdraví. Společnost HARTMANN - RICO poskytuje své výrobky k použití jak v profesionálním prostředí, tak i k osobnímu užití. Práci v HARTMANN - RICO nalezlo celkově přes 1 200 zaměstnanců. Volná místa firma dále inzeruje, podívejte se na nejčastější níže.

Hodnocení HARTMANN - RICO

Přidat hodnocení
před 2,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti HARTMANN - RICO na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

V celku dobrá práce, kolektivně už horší.

Negativa firmy:

Jak může být chráněná dílna, když se tak k zaměstnancům rozhodně nechová, absolutně nechápu, plný úvazek. Někteří kdo by měl, dělat na míň hodin, jsou tím pádem znevýhodnění. Co to má za smysl?

před 3,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti HARTMANN - RICO na plný úvazek 8-10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

produkty, keré opravdu fungují a jsou velmi kvalitní, výplata je včas, Multisport karta, příspěvěk na penzi, auto k soukromím účelům, technika (PC, tiskárna, mobil)

Negativa firmy:

Časté cestování na porady po celé ČR i do zahraničí cca 15 dní ročně + zakaznické aktivity a porady vlatního týmu.

před 4 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti HARTMANN - RICO na plný úvazek.
Doporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Čisté prostředí Malý kolektiv Bez hluku Fyzicky nenáročná práce Příspěvěk na dopravu

Negativa firmy:

Velmi nízký plat Pohyblivá složka platu pokud plníte nic se neděje, pokud ne a někdo v týmu je lempl máte smůlu i vy. Práva se nedočkáte. Příspěvek na stravování / pro člověka, který nechce jíst ty sra.. z kantýny a jídelen je to k ničemu. Stravenky by se hodily více. Jednodušší zaměstnanci, ale to je všude. Prakticky nemožnost postupu

Doporučení pro management firmy:

Strategii o možnosti růstu ve firmě a to i na dělnické pozici. Stávající strategioe je silně nevyhovující. Absolutně žádná motivace na zlepšení. Jen zhoršení, že lidem vezmete jedinou pohyblivou složku v platu. Ale odměna za splnění nadplánu žádná....

před 4 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti HARTMANN - RICO na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Velice malo

Negativa firmy:

Je to o lidech ale..... příšerné zacházení nesplnitelné normy a nazdar ani nepočkaji až se člověk zapracuje !!!!!!! Nedoporučuji!!!!!!Jsem znuděná a ponížená....

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (9)

Historie společnosti

Počátek kariéry HARTMANN - RICO a.s. sahá až do roku 1991, kdy do firmy Rico vstoupil přední světový výrobce zdravotnických prostředků a hygienických výrobků – společnost Paul HARTMANN. Avšak činnost těchto podniků započala samostatně již v 19. století. Firma Rico Veverská Bítýška se tehdy specializovala pouze na obvazové materiály, později vyráběla i vatu a hygienické potřeby.

Po sloučení těchto dvou firem došlo k několikanásobnému zvýšení zisku, výraznému exportu na zahraniční trhy a navýšení počtu zaměstnanců díky novým volným místům v HARTMANN - RICO a.s. Společnost stále investuje do nových technologií a inovací, zvyšuje svoje tržby a posiluje svoji mezinárodní pozici. Firmu HARTMANN - RICO bychom našli na každém kontinentu ve 37 zemích po celém světě.

Kariéra v HARTMANN

Pokud jste spolehlivý člověk, který se rád učí nové věci a přijme každou výzvu, práce v HARTMANN je pro Vás ta pravá. V této společnosti můžete využít veškerý Váš nevyužitý potenciál, talent i schopnosti. Společnost inzeruje například pozice pro dělnice ve výrobě roušek, hostesky nebo manažery. Hlavní pracovní náplň hostesek je prezentace produktů a podpora prodeje na lékárnách. Požaduje komunikativní příjemné, samostatné, pečlivé a zodpovědné osoby.

Firma si zaměstnanců váží, podporuje jejich růst v kariéře a štědře jejich práci v HARTMANN - RICO odměňuje. Mezi zaměstnanecké benefity patří příspěvky na stravování, zdraví, relax i dojíždění, 5 týdnů dovolené a další. Podívejte se na volná místa u HARTMANN - RICO a najděte si práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Masarykovo náměstí 77, 664 71 Veverská Bítýška

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

44947429

Založení / Zapsání do OR*:

30. 12. 1991

Právní forma:

a.s.