Sanatoria Klimkovice - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Sanatoria Klimkovice

Sanatoria Klimkovice je ostravské zařízení, které nabízí léčebně-rehabilitační péči těm klientům trpícím nejrůznějšími zdravotními problémy. Specializují se na rehabilitace pacientů, kteří prodělali celkovou výměnu velkých kloubů. Lázně zajišťují klientům kromě léčby i ubytování a stravu, takže o volná místa a možnost kariéry v Sanatoriích Klimkovice nouze není.

Hodnocení Sanatoria Klimkovice

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Počátek společnosti Sanatoria Klimkovice sahá do července roku 1994, kdy došlo ke slavnostnímu otevření areálu. V roce 2001 se zařízení osamostatnilo, které dále fungovalo jako nestátní zdravotnické zařízení, a poskytovalo práci a volná místa především fyzioterapeutům.

Lázně přijímají jak dospělé, tak dětské pacienty a dále se také věnují neurorehabilitacím, což znamená, že pomáhají malým pacientům po mozkové obrně, cévní příhodě, apod. Sanatoria Klimkovice však nabízí i pobyty pro širokou veřejnost, která chce zlepšit své zdraví. Pobytový balíček si mohou zakoupit senioři, nebo například i pracující lidé, pokud si potřebují odpočinout od práce.

Proč nezkusit kariéru třeba v Sanatoriích Klimkovice?

Sanatoria Klimkovice kariéra

Pokud jste bez práce a povoláním fyzioterapeut či ergoterapeut, téměř jistě seženete v Sanatoriích Klimkovice volné místo. Přijmou Vás i jako absolventa, takže můžete nastartovat kariéru hned po škole. Vaše mzda neklesne pod 21 800 Kč, přičemž si můžete vydělat až 43 000 Kč. Důvodů, proč se ucházet o práci v Sanatoriích Klimkovice, existuje víc. Firma Vám vyplatí jednorázový náborový příspěvek a možná budete mít příležitost cestovat do zahraničí.

Volná místa v Sanatoriích Klimkovice najde i všeobecná sestra, zdravotní masér, speciální pedagog, recepční, číšník, kuchař či zahradník nebo grafik. Mezi hlavní benefity patří 25 dní dovolené, procedury za zvýhodněnou cenu a příspěvek na stravování či na penzijní připojištění.

Některé práce Sanatoria Klimkovice inzerují i jako letní brigádu, tak proč nezačít kariéru zrovna tady?

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Gorkého 3037/2, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

27849562

Založení / Zapsání do OR*:

23. 6. 2008

Právní forma:

s.r.o.