Sanatoria Klimkovice - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Sanatoria Klimkovice

Údaje

Sídlo firmy:

Gorkého 3037/2, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

27849562

Založení / Zapsání do OR*:

23. 6. 2008

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Sanatoria Klimkovice je ostravské zařízení, které nabízí léčebně-rehabilitační péči těm klientům trpícím nejrůznějšími zdravotními problémy. Specializují se na rehabilitace pacientů, kteří prodělali celkovou výměnu velkých kloubů. Lázně zajišťují klientům kromě léčby i ubytování a stravu, takže o volná místa a možnost kariéry v Sanatoriích Klimkovice nouze není.

Historie společnosti

Počátek společnosti Sanatoria Klimkovice sahá do července roku 1994, kdy došlo ke slavnostnímu otevření areálu. V roce 2001 se zařízení osamostatnilo, které dále fungovalo jako nestátní zdravotnické zařízení, a poskytovalo práci a volná místa především fyzioterapeutům.

Lázně přijímají jak dospělé, tak dětské pacienty a dále se také věnují neurorehabilitacím, což znamená, že pomáhají malým pacientům po mozkové obrně, cévní příhodě, apod. Sanatoria Klimkovice však nabízí i pobyty pro širokou veřejnost, která chce zlepšit své zdraví. Pobytový balíček si mohou zakoupit senioři, nebo například i pracující lidé, pokud si potřebují odpočinout od práce.

Proč nezkusit kariéru třeba v Sanatoriích Klimkovice?

Sanatoria Klimkovice kariéra

Pokud jste bez práce a povoláním fyzioterapeut či ergoterapeut, téměř jistě seženete v Sanatoriích Klimkovice volné místo. Přijmou Vás i jako absolventa, takže můžete nastartovat kariéru hned po škole. Vaše mzda neklesne pod 21 800 Kč, přičemž si můžete vydělat až 43 000 Kč. Důvodů, proč se ucházet o práci v Sanatoriích Klimkovice, existuje víc. Firma Vám vyplatí jednorázový náborový příspěvek a možná budete mít příležitost cestovat do zahraničí.

Volná místa v Sanatoriích Klimkovice najde i všeobecná sestra, zdravotní masér, speciální pedagog, recepční, číšník, kuchař či zahradník nebo grafik. Mezi hlavní benefity patří 25 dní dovolené, procedury za zvýhodněnou cenu a příspěvek na stravování či na penzijní připojištění.

Některé práce Sanatoria Klimkovice inzerují i jako letní brigádu, tak proč nezačít kariéru zrovna tady?

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Lékařství Zdravotnictví Fyzioterapie, rehabilitace Lázeňství