VFN v Praze - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, která sídlí na Karlově náměstí, je významné zdravotnické zařízení a patří mezi největší nemocnice v tuzemsku. Všeobecná fakultní nemocnice v Praze poskytuje pacientům komplexní lékařskou péči ve všech oborech a zahrnuje základní, specializovanou či ambulantní péči. Dokonce úzce spolupracuje s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy a studentům nabízí možnost odborné praxe, kterou využijí k budoucí kariéře ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Nemocnice se stala pro pacienty velmi oblíbeným zdravotnickým ústavem, proto získala řadu ocenění, např. 1. místo v kategorii fakultních nemocnic nebo byla zařazena mezi 100 nejlepších firem ČR v kategorii Vzdělání – Zdraví – Lidskost.

Hodnocení Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Přidat hodnocení
před 3 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Všeobecná fakultní nemocnice v Praze jako stáž.
Pozitiva firmy:

Letošní stáž na onkologickém oddělení, pavilon A6 mi dala ohromné množství zkušeností. Na všech zaměstnancích je vidět, že je práce baví a dělají ji s láskou. Chování k pacientům i ke studentům bylo velice laskavé a profesionální.

Negativa firmy:

před 3 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Všeobecná fakultní nemocnice v Praze jako stáž.
Pozitiva firmy:

V červenci jsem absolvovala měsíční praxi na lůžkovém oddělení onkologie, pavilon A 6. Musím říct, že po přečtení předchozí recenze jsem se obávala, co mě tam bude čekat, ale byla jsem moc mile překvapena. Kolektiv sester a personál všeobecně je moc milý, hodný k pacientům i k nám jako ke stážistům a jsou to opravdový profesionálové. Není nic, co bych tomuto oddělení vytkla. Byla to lidsky i profesionálně jedna z nejlepších a nejpřínosnějších praxí. Děkuji

Negativa firmy:

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Všeobecná fakultní nemocnice v Praze na plný úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Od prvního dne nástupu na toto oddělení / onkologie lůžka pavilon A6/ se od většiny personálu setkáte s povýšeností, arogancí a neprofesionálního přístupu k zaměstnancům ze strany sester. Opravdu nedoporučuji tento kolektiv. Není všechno zlato co se třpytí. Získaná zkušenost: samotná práce na oddělení je velice zajímavá a radost, ale bohužel vám to pokazí pár nespokojených sestřiček z osobním životem a nespokojeností s prací zdravotní sestry, to vše přenáší na kolegy , jejich potřeba zvýšení si sebevědomí na úkor druhých je skoro úsměvná.

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Všeobecná fakultní nemocnice v Praze na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

nic

Negativa firmy:

vše se řídí direktivně, vedení, včetně hlavní sestry a ředitele jednají s personálem, jen když hoří a to z pozice nadřazení hodně direktivně, myslím, že si neváží práce sester a ostatního personálu

Doporučení pro management firmy:

nemyslet jen na svůj prospěch

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (11)

Historie

Pražská Všeobecná fakultní nemocnice byla otevřena v roce 1790 jako zdravotní ústav, který se má starat o chudé nemocné, o nemajetné rodičky a součástí byly také blázince, sirotčince aj. Během následujícího století se nemocnice rozrůstala o kliniky, ambulance a specializované odborné poradny. Všeobecná fakultní nemocnice v Praze je navíc známá jako kolébka ošetřovatelství v tuzemsku, neboť první ošetřovatelé pocházeli z nejchudších vrstev. Volné místo ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze našlo mnoho významných osobností českého lékařství, kteří pomohli nemocnici začlenit mezi mezinárodně uznávané zdravotnické ústavy.

Kariéra ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze

Volná místa Všeobecná fakultní nemocnice v Praze neustále aktualizuje a hledá kolegy na lékařské i nelékařské pozice, zdravotní sestry, zdravotníky aj. Práci ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze našlo už přes 5 tisíc zaměstnanců, kteří poskytují pacientům kvalitní a odborné zdravotnické služby. Pro své zaměstnance si nemocnice připravila zajímavé benefity, jako je příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní či životní pojištění, možnost využití školky pro děti, odjet na rekreační pobyt nebo absolvovat jazykový kurz. Vítaným bodem v životopisu je například znalost práce s PC, schopnost pracovat v týmu, čistý trestní rejstřík a mít dobrou psychickou odolnost.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Nemocnice 2, 128 08 Praha

Velikost firmy:

5 000 - 10 000 zaměstnanců

IČ:

00064165

Založení / Zapsání do OR*:

1. 7. 1973

Právní forma:

příspěvková organizace

Web:

www.vfn.cz