GTH catering - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

GTH catering

Údaje

Sídlo firmy:

Vyskočilova 1481/4, 140 00 Praha

IČ:

24206741

Založení / Zapsání do OR*:

17. 1. 2012

Právní forma:

a.s.

Web:

www.gth.cz

O společnosti

GTH catering je ryze česká firma, která se orientuje především na stravování v průmyslových podnicích a administrativě a nabízí možnost cateringu přímo na míru pro danou společnost od snídaní až po svačiny, obědy, večeře nebo doplňkové zboží do bufetů nebo zaměstnaneckých restaurací. Cílem společnosti GTH catering je poskytnout pracujícím pestrou nabídku teplé stravy, která je ale doplněna chlazeným a mraženým jídlem. GTH catering kariéru založil také na provozu elektronickém evidenčním systému, který umožňuje klientům objednávkový a kreditní nastavení.

Historie

Společnost GTH catering byla založena v roce 1996 a od roku 2010 se práce GTH catering stala součástí skupiny GTH multicatering, které dala vznik firma Genesis Capital, jež pomáhá v rozvoji malých a středních podniků. Genesis Capital tak spojila společnosti GHT Catering a MULTI-Catering a ty své služby zaměřily na oblast stravování ve zdravotnictví, průmyslu a Armádě ČR a staly se jedním z největších podniků na trhu firemního stravování. Cílem společnosti je neustále inovovat svou nabídku a připravovat tradiční jídla bez polotovarů.

Kariéra v GTH catering

GTH catering volná místa nabízí především kuchařům a obsluze kantýny, ale uplatnění najdou i uchazeči o práci z oboru skladník, řidič, pokladní, uklízeč a mnoho dalších. Budovat kariéru GTH catering umožňuje jak na hlavní pracovní poměr, tak i na zkrácený úvazek nebo jako brigádu po celé České republice. Pro získání práce v GTH catering je důležité být spolehlivý, mít příjemné vystupování a výhodou je od lékaře vystavený potravinářský průkaz. Zaměstnanci firmy GTH catering mohou využít zvýhodněné podnikové stravování a navíc nabízejí i možnost profesního růstu. Podívejte se na volná místa v GHT catering a získejte práci, která vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (2)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Gastronomie a pohostinství Catering