CZECH INN HOTELS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Všechno pro váš gril zde!

CZECH INN HOTELS

Czech Inn Hotels je jednou z největších manažerských firem specializujících se na hotelnictví v České republice. Pod síť aktuálně spadá 23 hotelů, které mají kapacitu více než 6 000 lůžek. Jejich podnikání se soustředí na oblast Prahy, Brna a Harrachova.

Hodnocení CZECH INN HOTELS

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

V roce 2003 byla firma založena a pronajala si své první 2 hotely. Dařilo se jim tak dobře, že v roce 2013 a 2014 společnost mohla investovat do nákupu svých prvních 2 hotelů. Většina hotelů je provozována na základě dlouhodobých nájemních smluv a jsou povětšinou čtyřhvězdičkové kategorie. Vedení společnosti sídlí v Hybernské ulici na Praze 1. Jednotlivé hotely jsou ale řízeny vždy samostatným hotelovým vedením.

Czech Inn Hotels kariéra

Díky tomu že se hotelová síť CIHS stále rozvíjí a pravidelně otevírá nové hotely, permanentně obsazuje řadové i vedoucí pozice v Praze, Brně i Harrachově. Cílem Czech Inn Hotels je neustále zvyšovat úroveň svých 3-5* hotelů, zlepšovat kvalitu služeb a zvyšovat spokojenost hostů. CIHS si zakládá na firemní kultuře, jejíž základem je profesionalita a etické jednání s kolegy i zákazníky. Mezi jejich základní hodnoty patří také zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, schopnost chybovat a z těchto chyb se také učit.

Czech Inn Hotels nabízí mnoho zajímavých benefitů jako například motivační ohodnocení včetně měsíčních finančních benefitů a roční odměny, dotované ubytování, příspěvek na školné, jídlo v hotelu zdarma, uniformu zdarma, slevu na letenky, slevy na cestovní služby partnerských CK a další.

Volná pracovní místa v Czech Inn Hotels

Pokud vám nechybí ambice a máte chuť rozvíjet své dovednosti, máte šanci na získání práce v CIHS. Na manažerských pozicích vám bude poskytnut prostor pro vlastní iniciativu. Z těchto pozic momentálně hledají vedoucí recepce, vedoucí snídaní, supervisora provozu a manažera hotelu. Neustále je rovněž poptávka po recepčních, pokojských či servírkách. Všechny volné pozice najdete na stránkách Czech In Hotels.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Hybernská 1009/24, 110 00 Praha

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

27096921

Založení / Zapsání do OR*:

5. 11. 2003

Právní forma:

s.r.o.