Hospoda U Švestků - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Hospoda U Švestků

I na svých cestách se chce člověk dobře a chutně najíst a mít pohodlné místo, kde by složil hlavu k odpočinku. Pro méně náročné turisty a cyklisty nabízí Hospoda u Švestků levné ubytování v malém kempu a výbornou domácí kuchyni. Najdete ji v samém srdci Národního parku Podyjí v obci Čížov, která je také jedním z výchozích bodů na výlet do nejmenšího rakouského města Hardegg. Denně připravuje obědová menu, hotová jídla i ta na objednávku nebo formou polopenze pro ubytované. Hospoda u Švestků vsadila na domácí příjemnou atmosféru a nabízí ubytování ve dvou typech chatek, stanech i karavanech. Svou práci se snaží odvádět na co nejlepší úrovni ke spokojenosti těch, kteří služby Hospody u Švestků využijí.

Hodnocení Hospoda U Švestků

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie Hospoda u Švestků

Před rokem 1989 byla státní hranice s Rakouskem neprodyšně uzavřena. Po Sametové revoluci se hranice otevřely a jediná památka na minulou dobu v obci Čížov, kde funguje Hospoda u Švestků, zůstala v podobě ženijních zátarasů s ostatnými dráty a vysokou strážní věží tzv. špačkárnou. Hospoda u Švestků využívá rozmáhající se cestovní ruch a turistiku, které zákonitě s otevřením hranic přišly. Své ubytovací a hostinské služby v malém soukromém kempu nabízí všem, kteří do Podyjí přijedou za krásami přírody i zajímavými pamětihodnostmi.

Hospoda u Švestků kariéra

Volná místa v Hospodě u Švestků jsou určena hlavně pro ty, kteří hledají sezónní brigádu. Práci tak najde číšník nebo servírka, pomocná síla v kuchyni nebo kuchař na výdej jídel. Abyste mohli svoji kariéru v Hospodě u Švestků začít budovat, bude vám bude stačit motivice k práci a spolehlivost. Vše potřebné vás naučí. Hospoda u Švestků nabízí stravu po pracovní dobu zdarma, příspěvek na cestovné a plat dle zkušeností cca 70 až 100 Kč na hodinu čistého. Je však třeba počítat s tím, že práce v Hospodě u Švestků je na směny od rána do večera, přičemž směny se stanovují dohodou.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Čížov 153, 671 02 Horní Břečkov

Velikost firmy:

1-50 zaměstnanců

IČ:

72372354