Le Hotels Group - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Le Hotels Group

Skupina Le Hotels Group sdružuje pětici luxusních hotelů v samém centru Prahy. Konkrétně se jedná o hotely Grandior, Grand Majestic Plaza, Grandium Prague, Élite a Majestic Plaza. Práci pro Le Hotels Group je možno nalézt ve všech z těchto hotelů. Součástí každého z hotelů jsou rovněž restaurace a pořádají se tam zajímavé konference a akce. Kariéra Le Hotels Group je tedy atraktivní příležitostí, jak se stát součástí jedné z nejluxusnějších hotelových sítí v Praze. Provozovatelem Le Hotels Group je Le-Investment, spol. s r.o.

Hodnocení Le Hotels Group

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Společnost Le Hotels Group vede a provozuje hotely v Praze již od roku 1998. Začínala se třemi hotely, v současnosti je součástí skupiny hotelů pět a dá se očekávat brzké rozšíření, stejně jako další nárůst volných míst v Le Hotels Group. Skupina nyní vede hotely Grandior, Grand Majestic Plaza, Grandium Prague, Élite a Majestic Plaza. Všechny hotely mají bohatou historii, luxusní vzhled i vybavení a nabízejí nadstandardní služby. Nejvyšší podíl na obratu hotelů má různorodá klientela a individuální přístup k ní, druhou a velmi významnou částí jsou hosté pořádaných konferencí, meetingů a dalších společenských akcí. Další rozvoj a růst je podporován například členstvím třech konferenčních hotelů v Prague Convention Bureau. V čele společnosti v současnosti stojí Ing. Petr Lžičař. Díky dynamickému růstu společnosti může být kariéra v Le Hotels Group velice perspektivní.

Le Hotels Group kariéra

Práce pro Le Hotels Group představuje prostředí luxusních hotelů v centru Prahy. Vybírat můžete ze široké škály volných míst v Le Hotels Group – úklid pokojů, recepční, kuchař, barman, rezervační agent a další. Vzhledem k velikosti firmy jsou volná místa v Le Hotels Group vždy k dispozici. Úspěšní uchazeči se mohou těšit na přátelské pracovní prostředí, stabilní zázemí hotelové společnosti a možnost kariérního postupu. Mezi další firemní benefity pro pracovníky Le Hotels Group patří multisportka, 50% sleva v restauracích Le Hotels, kurzy a další vzdělávání v oboru stravování. Kariéra v Le Hotels Group je vhodná i pro studenty VŠ nebo maminky na mateřské, pracovat lze také na zkrácený úvazek či brigádně.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Ostrovní 125/32, 110 00 Praha 1

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

25719041

Založení / Zapsání do OR*:

14. 12. 1998

Právní forma:

s.r.o.