SAP Concur | kariéra a nabídka práce | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

SAP Concur

SAP Concur je společnost, která usnadňuje lidem správu cestovních výdajů prostřednictvím cloudové technologie. Firma umožňuje přes připojení dat, aplikací a lidí absolutní přehlednost, kdykoli a kdekoli. Naše společnost se stará o více než 37 000 klientů, kteří reprezentují přes 45 milionů uživatelů, a to vše ve více než 150 zemích. Zašlete vzorový životopis do společnosti SAP Concur a vyzkoušejte, jestli v této společnosti nehledají právě Vás.

Hodnocení SAP Concur

Přidat hodnocení

Od roku 2007 stihla SAP Concur vytvořit mezinárodní prostředí, ukazuje to více než 30 národností v našich zcela nových kancelářích - Metronom office v Nových Butovicích. Firma zde vytvořila unikátní a příjemné pracovní prostředí pojmenované AppPort inspirované pojmem airport. Prostředí je určeno speciálně pro vývojáře SAP Concur. Prostředí AppPort slouží jako inovativní technologický HUB.

Kariera v SAP Concure

Kultura v SAP Concur je velmi dynamická a přátelská. I přes technologické prostředí zde září důvtip a kreativita. Společnost nabízí motivující ohodnocení, bonusový plán, akciovou opci, penzijní připojištění, zdravotní péči, stravenky, 25 dnů dovolené, volný vstup do místní posilovny, jazykové kurzy a mnoho dalšího. Ženeme inovaci kupředu a nikdy se nespokojíme s obyčejností - když je to možné, pokaždé se chytíme nové příležitosti přihlížející v lepším zítřkům. Pokud se Vám líbí firemní kultura a prostředí v SAP Concure, tak neváhejte tuto společnost kontaktovat a rozjet kariéru na vysněném místě.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Bucharova 2817/11, 158 00 Praha 13 - Stodůly

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

27926893

Založení / Zapsání do OR*:

23. 7. 2007

Právní forma:

s.r.o.