Certicon - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Hodnocení Certicon

Přidat hodnocení
před 3,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – IT - tester – Praha
Pracuji ve společnosti Certicon na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pracujem v tejto firme už viac ako rok a môžem ju len doporučiť. Kolektív je úplne super, nikto sa nespráva povýšenecky a každý je vždy ochotný poradiť, ked niečo neviem. Na projekte, na ktorom pracujem, je to pohodička – každý odvedie svoj kus roboty a navzájom si pomôžeme, veď sme predsa jeden tým. Hlavne tu nikto nikoho do ničoho nenaháňa a nikto nestojí nad nikým s bičom v ruke. V kuchynkách je vždy dostatok kávy, čajov a čerstvého ovocia. Celkovo je CertiCon firma, kde to stále žije a stále sa tu niečo deje. Celkom často sa organizujú rôzne mimopracovné aktivity a teambuildingy, kde je možné pokecať so zaujímavými ľuďmi.

Negativa firmy:

Nič ma nenapadá

před 4 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní – Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Certicon na poloviční úvazek 3-4 roky, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv lidí je super, no bohužel to je tak jediná věc. A i to se pomalu stává minulostí, jak schopní lidi odcházejí za lepším. Nicméně pozitivní je přístup ke studnetům, kterým Certicon vyjde vstříc a poskytne jim na studium dostatek volna.

Negativa firmy:

Platí almužnu. Diskuze o zvýšení platu nad almužnu nepřipadá v úvahu. Rozvoj zaměstnanců je také minimální. některé projekty jsou nesmyslné. Dále má Certicon snahu zavádět další zběsilé procesy, které hází lidem jen klacky pod nohy při práci.

před 5 roky
3.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Certicon na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Relativně velká vstřícnost ve všem. Cokoliv se dá probrat a vyřešit. Zajimavé projekty a zákazníci. Vedení pod panem prof. Maříkem. Dobrá atmosféra a fajn lidi. Možnosti kurzů a školení. Dostatečné benefity - Sick days , stravenky, 5 týdnů dovolené (ano ja vím, dnes už standart, v Neměcku už je až 6 týdnů + 1 den za každý rok ve firmě až do +5). Velká vsřícnost ke studentům. Dá se pracovat i studovat. Není problém 4/5 úvazek. Není problém vzít si delší neplacené volno. Několik společných akcí za rok. Kafe na pracovišti zdarma. Flexibilní pracovní čas.

Negativa firmy:

Poslednich x let je velky nedostatek zaměstnanců téměř všude. Denně dostáváte zajímavé nabídky. Headhunteři už neví co naslibovat a hlavně ale taky bohužel i nalhat. Ale ještě donedávna se nechtělo nic slyšet o nějaké roční úpravě platu. Což funguje cca posledni 2 roky. Korekce platu, ale neznamená zvýšení příjmů... Nýbrž cca vyrovnání inflace. Takže je sice pěkné, že se Vam zvedne plat, ale nic jste neušetřili (většinu stejně dáte zpět za energie, najem nebo jídlo atd.), takže o pořízení vlastního bydlení můžete snít dál. Je to taková ta strategie - Přidali jsme ti abys další rok neumřel, takže už si nemůžeš stěžovatt a dál pro nás musíš pracovat, abychom mohli fakturovat miliony. Jsme IT firma, kdy na obdobných pozicích už před 4mi lety nebyl problem dostat v Německu 3-4tis EUR.. to tady bohužel nedostanete ani po 10ti letech, přitom od zákazníka si řekneme nemalé peníze. Bežná praxe je nabrat nové lidi ze zkrachovalých firem a dosadit je do vedení, protože už přece nebudou dělat obyčejnou práci. Velmi zábavná otázka při pohovoru o zvýšení platu je: Co jsi se naučil nového, že chceš přidat ? - To je totiž téméř zásadní kriterium pro změnu ohodnocení. To jako vážně? Mam se ptát taky, co se můj vedoucí naučil nového? Asi nestačí, že máte vysokoškolské vzdělání, že vyděláváte firmě statisíce ne-li miliony, že se denně potýkáte s x novýma problémama a neustále objevujete něco nového.... V této zemi máme snad nejdražší bydlení v EU, potraviny, energie, daně.. ale zdaleka ne adekvatní vyrovnané platy.. bohužel :/ a když se domáháte změny, tak to pomalu vypadá, že chcete okrádat zaměstnavatele o zisky.

před 6 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – SW Test Engineer – Praha - Dejvice
Pracuji ve společnosti Certicon na poloviční úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Lokace, vstřícnost studentům (zkrácené úvazky).

Negativa firmy:

Nízké finanční ohodnocení, malý prostor pro vzdělávání v oboru.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (4)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Evropská 2758/11, 160 00 Praha - Dejvice

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

25083341

Založení / Zapsání do OR*:

20. 11. 1996

Právní forma:

a.s.