ABX software - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

ABX software

Společnost ABX software s.r.o. je výrobcem a dodavatelem pokladních softwarů, a také dovozcem pokladního hardwaru. Specializují se na restaurace, obchody, půjčovny a hotely a také nabízí široký sortiment pokladního příslušenství.

Hodnocení ABX software

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Mezi další služby, které ABX software poskytuje patří naplnění softwaru daty a uvedení do provozu, provoz linky technické podpory, instalace a servis programového vybavení.

Historie společnosti ABX software

Firma byla založena 11. prosince 2006 v Karlových Varech, takže oproti některým konkurenčním firmám nemá zas tak dlouhou historii. Co jí ale chybí na letech, to může vynahradit na referencích, kterých má mnoho. Jejich software používá už 3120 klientů, ke kterým patří i taková jména jako Česká televize, Karlova univerzita nebo Vinohradský pivovar.

Linka technické podpory je v provozu 7 dní v týdnu. Dotazy a problémy zákazníků řešíme okamžitě, na všechny e-maily odpovídáme.

Firma sice sídlí v Karlových Varech, ale pobočku má i v Praze a obchodní a servisní zastoupení v Ostravě. Obchodní zástupci ABX softwere jezdí po celé republice a stejně tak převedení a instalace systémů mohou podle svých slov zařídit kdekoliv v Česku.

Kariéra a volná pracovní místa v ABX software

V týmu ABX software je momentálně 13 zaměstnanců. Pokud tedy hledáte malou firmu s osobním přístupem místo velkého korporátu, práce v ABX by pro vás mohla být to pravé. V současné době nabízí práci pro programátor/ku delphi v Ostravě a obchodní asistentku v oblasti prodeje pokladních systémů v Praze. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte a pošlete do ABX software svůj životopis!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Závodu míru 876/3a, 360 17 Karlovy Vary - Stará Role

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

27968588

Založení / Zapsání do OR*:

11. 12. 2006

Právní forma:

s.r.o.