SAP ČR - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

SAP ČR

Společnost SAP patří mezi největší světové lídry v oblasti podnikového softwaru, který využívá více než 25 tisíc podniků po celém světě. SAP se zabývá správou obchodních operací a vztahy mezi firmou a zákazníkem.

Hodnocení SAP ČR

Přidat hodnocení

V České republice volné místo v SAP našlo už přes 272 pracovníků, díky kterým se firmě mimořádně daří a navazuje spolupráce s tuzemskými podniky. Sídlo společnosti SAP ČR se nachází v Praze a v Brně dokonce funguje pobočka, jež patří mezi špičková technologická centra pro celou střední a východní Evropu. V našem hlavním městě provozují také SAP Business Services Centre Europe, kde poskytují podporu v oblasti HR, financí a administrativy pro ostatní pobočky SAP z Evropy, Blízkého Východu a Afriky.

Historie

Vznik společnosti SAP, neboli Systémy, Aplikace, Produkty v oblasti zpracování dat, se pojí s rokem 1972, kdy pět podnikatelů z Německa začali podnikat v oblasti IT technologie. Firma SAP spolupracuje také s mnoha partnery, jako je Adobe, GK Software, Apple, OpenText a mnoho dalších, které pomáhají doplnit další možné produkty do SAP programů. Dnes už se práce SAP rozšířila do více než 150 zemí světa včetně České republiky, kde působí od roku 1992. Pro firmu SAP je velmi důležitá bezpečnost a ochrana dat, proto se v rámci společnosti zaměřují také na výzkum a neustálé inovace.

Kariéra v SAP ČR

Chcete pracovat pro společnost SAP ČR, která je mezinárodní jedničkou v softwarovém světě? Nabídku volných míst SAP ČR neustále aktualizuje a umožňuje získat práci uchazečům z různých oborů. Budovat kariéru SAP ČR poskytuje dokonce i absolventům, kteří chtějí získat obornou praxi po boku zkušených pracovníků a dále rozvíjet svůj talent. Zaměstnanci se mohou těšit na moderní, zábavné a příjemné pracovní prostředí se stolním fotbalem i posilovnou a na lákavé firemní benefity v podobě stravenek, příspěvků na zdravotní péči, vzdělávacích kurzů nebo příspěvků na sport a kulturu. Pro získání práce v SAP ČR je důležitá velmi dobrá znalost některých světových jazyků, být komunikativní a rád se učit novým věcem. Tak neváhejte a podívejte se na nabídku volných míst v SAP ČR a začněte budovat kariéru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vyskočilova 1481/4, 140 00 Praha 4 - Michle

Velikost firmy:

250 - 300 zaměstnanců

IČ:

49713361

Založení / Zapsání do OR*:

23. 9. 1993

Právní forma:

s.r.o.