M2C - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

Mark2 Corporation Czech

M2C je česká společnost poskytující služby integrovaného facility managmentu a to v oblasti ostrahy, úklidu a údržby na mezinárodní úrovni. Při práci s klienty se snaží být firma M2C především spolehlivá a moderní, proto využívá nejmodernějších technologií pro poskytnutí co nejlepších služeb svým klientům. Společnost se pyšní více jak 1.300 spokojenými zákazníky a ročním obratem až 1,5 miliardy korun. Volné místo v M2C obsadilo už přes 5.500 profesionálů, kteří patří mezi ty nejlepší.

Hodnocení Mark2 Corporation Czech

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (38)

Hlavní oblast působení

Momentálně působí firma M2C v jedenácti zemích díky spolupráci s mezinárodní aliancí 21ST FM a to v i v sousedním Slovensku, Polsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Řecku, Rusku, Turecku, Nizozemí a na Ukrajině. U nás veškerou svou práci M2C řídí z kanceláří, které se sídlí v Praze v Novém Městě. Volná místa M2C nabízejí nejen u nich na centrále, ale také v po celé České republice.

Píše se o M2C

Stálí, ale i bývalí pracovníci hodnotí M2C jako firmu se skvělým kolektivem a chválí si také možnost kariérního růstu. Společnost M2C klade velký důraz na kvalitu a profesionalitu svých zaměstnanců, proto si pro ně připravili propracovaný systém adaptačního školení a tréninků. Dokonce v M2C nabízejí možnost budovat kariéru na různé typy úvazků – HPP, zkrácený úvazek či brigáda, což ocení třeba senioři, studenti a matky na mateřské dovolené a navíc M2C zaměstnává i handicapované.

M2C pomáhá

Společnost M2C práci zaměřuje také na charitativní činnost a trvale rozvíjí CSR programy, jež cílí hlavně na zaměstnance M2C a jejich rodiny, dodavatele, klienty aj. M2C založila například nadační fond, díky kterému může firma podpořit neziskové organizace, vývoj inovací v oblasti bezpečnosti nebo vzdělání vysokoškolských studentů. Navíc společnost organizuje sběr víček, aby vybranými penězi za víčka podpořili postižené a jinak znevýhodněné děti svých pracovníků.

Historie společnosti

Počátek společnosti sahá do roku 1992, kdy byla založena studenty jako vysokoškolská organizace za účelem poskytnutí pořadatelských služeb. Později začala M2C kariéru budovat jako ostraha v hotelech, nákupních centrech, průmyslových a logistických zónách nebo na kulturních akcích. Jejími stálými klienty jsou například Státní opera Praha, Český slavík nebo Česká Miss. Největším klientem však zůstává energetická skupina ČEZ, kde firma M2C zajišťuje ostrahu tohoto enormního objektu.

Kariéra v M2C

Hledáte práci, ve které se budete moci rozvíjet a stále zlepšovat? Společnost M2C volná místa nabízí zájemcům, kteří budou dělat svou práci u M2C dobře a zároveň je bude bavit. Dokáží je také řádně odměnit a to například stravenkami, sick days, výročními odměnami, 10% slevou na zájezdy EXIM TOURS nebo teambuldingovými akcemi a spoustou dalších benefitů. Budovat kariéru M2C nabízí dokonce i studentům a absolventům, kteří získají nejen skvělou odbornou praxi po boku profesionálů. Podívejte se ještě dnes, jaká volná místa M2C nabízí a vyberte si to své.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pod višňovkou 23/č.p.1662, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

25719751

Založení / Zapsání do OR*:

14. 12. 1998

Právní forma:

a.s.

Web:

www.m2c.eu