PRAMOS | VímVíc.cz

PRAMOS

Tradiční česká firma Pramos má za sebou více než 61 tisíc realizovaných zakázek. Svým zákazníkům zajišťuje zaměření, montáž a pozáruční servis plastových a hliníkových oken, dveří a garážových vrat. Jejich modernizovaná prodejní místa najdete v každém kraji. Na svých pobočkách vás rádi uvítají a nezávazně s vámi proberou vaši poptávku.

Hodnocení PRAMOS

Přidat hodnocení

Přes 25 let zkušeností

Společnost Pramos klade hlavní důraz na neustálou modernizaci. Počátek výroby se datuje do roku 1993 – v tomto roce vyrostla v Šitovicích nedaleko Brna první výrobní hala plná moderních technologií. Od té doby firma ušla dlouhou cestu a rozšiřovala své výrobní portfolio.

Od přelomu tisíciletí se Pramos zaměřuje na rozšiřování vlastní obchodní sítě. Začíná s prodejem profilů do zahraničí a v jeho nabídce se objevují i nové produkty. Nabídku plastových produktů rozšiřuje o dveře a okna z hliníku. Své produkty a služby zákazníkům představuje v novém showroomu v Brně.

Realizace od A do Z

Kvalitní plastová okna a dveře doplňují i nadstandardní služby. Poptávka u společnosti Pramos začíná nezávazným zaměřením zdarma. Kalkulaci vám vytvoří i na základě podrobného webového formuláře. Zákazníci firmy stále častěji využívají i možnost dotace na zateplení nemovitosti, kterou Pramos vyřídí.

Pramos vyrábí okna a dveře na míru vždy na přání zákazníka. Ti si vybírají ze sedmi nebo osmi komorových profilů, které zajistí izolaci v běžných domech i pasivních a nízkoenergetických stavbách.

Péče o zákazníky dodáním nových oken ale nekončí. Výrobce plastových oken nabízí až desetiletou záruku na jejich produkty. V rámci pozáručního servisu poskytují seřízení produktů a větší i menší opravy.

Okna inspirovaná lidmi

Pramos si váží zákazníků, nezapomíná ale ani na zaměstnance. Těm v rámci firemních benefitů nabízí příspěvky na rekreaci a penzijní připojištění. Pracovníci ve firmě mají také možnost obědů ve firemní kantýně s kvalitním a plnohodnotným jídlem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Brněnská 577, 69176 Šitbořice

IČ:

63479087

Právní forma:

a.s.