Myprotein | kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Inca Collagen je ryze český výrobek

Myprotein

Myprotein patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější obchody se sportovní výživou, oblečením a doplňky. E-shop funguje v několika evropských zemích a všude se těší velké oblibě. Společnost Myprotein má sídlo v Anglii, proto nabízí příležitost práce v zahraničí pod křídly fungující mezinárodní firmy.

Hodnocení Myprotein

Přidat hodnocení

Historie firmy

Obchod Myprotein se již zařadil mezi firmy s několikaletou tradicí na trhu. Firma byla založena v roce 2004 v Manchesteru, kde je i dodnes její hlavní sídlo. Nejprve si získala první zákazníky na anglickém trhu, později začala velmi rychle expandovat na evropský trh, a i zde se stala oblíbeným prodejcem sportovních výživových doplňků. Za dobu svého fungování získala společnost Myprotein i několik ocenění, a to především na anglickém trhu.

Nabídka obchodu Myprotein

Obchod Myprotein funguje jako internetový e-shop se sportovními výživovými doplňky, oblečením na sport a dalším zbožím určeným převážně pro sportovce. Na e-shopu je možné pořídit nejrůznější doplňky stravy, oblečení, vitamíny i dietní potřeby. Pro zákazníky je také připravena služba, která jim po zadání několika potřebných informací vygeneruje, jaké doplňky stravy jsou vhodné právě pro ně.

Myprotein kariéra

Firma Myprotein je mezinárodní společnost, práce v Myprotein je proto možná i v zahraniční. Volná místa Myprotein uchazečům nabízí i v Manchesteru na anglické centrále společnosti. Myprotein ve velké míře dbá na marketingové aktivity, volná místa jsou proto k dispozici převážně v tomto oboru. Uplatnit se mohou především pracovníci se zkušenostmi v oblasti obchodu, prodeje a právě marketingu.

Myprotein spolupráce

Společnost Myprotein využívá pro své marketingové aktivity ve velké míře slavné celebrity a další influencery. Možnost navázat spolupráci s Myprotein má každý, kdo má na svém instagramovém účtu více než 10 000 sledujících a zapadá obsahem svého účtu do firemní filozofie společnosti Myprotein (zabývá se sportem, cvičením, zdravou výživou apod.). Kdokoliv může o spolupráci zažádat prostřednictvím webových stránek Myprotein.

Je tohle Vaše firma?