Mironet.cz - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

Mironet.cz

Mironet.cz je známým prodejcem elektroniky a informačních technologií. Na českém trhu funguje firma již mnoho let a za tu dobu si stihla získat řadu spokojených zákazníků i rozšířit svou působnost a počet zaměstnanců. Nabídka práce v Mironet.cz je rozmanitá, kariéru si v Mironet.cz mohou vytvořit zástupci různých oborů. Volná místa jsou v Mironet.cz nabízena pravidelně na nejrůznější pozice.

Hodnocení Mironet.cz

Přidat hodnocení

Historie firmy

Začátky firmy Mironet.cz se datují k roku 1996. Společnost byla založena dvěma tehdejšími studenty – Milanem Kociánem a Robertem Novotným, který dodnes působí jako majitel firmy. V začátcích byl sortiment internetového obchodu Mironet.cz užší, obchod se specializoval především na prodej počítačů, telefonů, notebooků a herních konzolí. Až s přibývajícím zájmem zákazníků byl sortiment e-shopu rozšířen na stávající nabídku. 

Nabídka obchodu

Nabídka obchodu je velmi bohatá, Mironet.cz zákazníkům připravuje široký výběr mobilních telefonů, tabletů, notebooků, počítačů, herních konzolí, tiskáren, projektorů, monitorů, multimediální elektroniky, hraček, kuchyňských i dalších domácích spotřebičů a mnoho dalšího. Na e-shopu je také možné zakoupit zánovní a rozbalené zboží a součástí e-shopu je i bazar.

Kariéra Mironet.cz

Kariéra v Mironet.cz je vhodná především pro nadšence pro informační technologie a elektroniku. Práce v Mironetu bude koníčkem pro lidi se zájmem o inovace, kteří se rádi učí nové věci. Kariéra v Mironetu je příležitostí, jak získat pracovní zkušenosti u jednoho z předních poskytovatelů elektroniky a informačních technologií na českém trhu. Jedná se o stabilní společnost, která zaměstnancům nabízí nejen kvalitní praxi, ale i velké množství benefitů, jako je mladý kolektiv, flexibilní pracovní doba, motivační odměny a další firemní benefity.

Volná místa Mironet.cz

Volná místa Mironet.cz nabízí na různé pozice napříč celou společností. Ve firmě se uplatní pracovníci ze široké škály oborů, ať už se jedná o práci v kancelářích či manuální práci ve skladech. Práce v Mironet.cz je nabízena například na pozice, skladník, reklamační technik, asistentka apod. Uplatnit se mohou také zájemci o manažerské pozice, ať už přímo v Mironet.cz nebo v Nadačním fondu, který pod záštitou společnosti Mironet.cz funguje.

Mironet kontakty

Společnost Mironet.cz je možné kontaktovat prostřednictvím telefonické podpory na čísle 234 700 800. Zájemci o práci mohou kontaktovat personální oddělení také e-mailem, a to na adrese personalni@mironet.cz. K žádosti o práci je vyžadováno zaslání životopisu v příloze e-mailu. Sídlo firmy se nachází na Praze 4. Další informace je možné najít na webových stránkách www.mironet.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Hráského 2231/25, 14800 Praha 4

Velikost firmy:

25 – 49 zaměstnanců

IČ:

28189647

Založení / Zapsání do OR*:

19. 11. 2007

Právní forma:

a.s.