Magnet 3 Pagen | Práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Magnet 3 Pagen

Magnet 3 Pagen nabízí vše pro domácnost, ale nejen to. Sortiment obchodu je bohatý a uspokojí široké spektrum zákazníků. Jedná se o online obchod bez kamenných poboček, uplatnit se je proto možné především na administrativně založených pozicích nebo jako pracovník ve skladu zboží.

Hodnocení Magnet 3 Pagen

Přidat hodnocení

Historie firmy

Společnost PackWay s.r.o, pod kterou funguje i internetový obchod Magnet 3 Pagen, byla zapsána do obchodního rejstříku k 8. 12. 1997. Historie této společnosti je tedy poměrně dlouhá, nicméně ke vzniku samotného e-shopu Magnet 3 Pagen došlo o něco později. Již od svých počátků klade firma důraz především na poskytování kvalitního zákaznického servisu a snaží se nakupujícím vyjít maximálně vstříc.

Nabídka zboží

Nabídka zboží internetového obchodu Magnet 3 Pagen je bohatá. Soustředí se především na prodej produktů do domácnosti, kromě toho je ale možné na e-shopu pořídit i volnočasové oblečení, módní doplňky, produkty pro volný čas a relaxaci, kosmetické produkty včetně dekorativní kosmetiky, vybavení na zahradu, krmiva pro zvířata a mnoho druhů zboží.

Kariéra v Magnet 3 Pagen

Práce v Magnet 3 Pagen spočívá především v péči o zákazníky, o produktové portfolio a ve správě skladu. Zájemci o administrativně zaměřené pozice se mohou uplatnit například jako účetní, produktoví manažeři, IT podpora nebo copywriteři. V případě zájmu o manuální práci je možnost zaměstnání ve skladu zboží, zájemce by v takovém případě ale měl ideálně bydlet v blízké vzdálenosti skladu.

Magnet 3 Pagen kontakty

Společnost Magnet 3 Pagen je možné kontaktovat prostřednictvím zákaznického servisu na telefonním čísle 466 040 466 nebo e-mailem na adrese servis@magnet3p.cz. Zákaznický servis je k dispozici ve všední dny od 7 do 20 hodin a v sobotu od 8 do 16 hodin. Sídlo firmy se nachází na adrese Dělnická 390, 532 36 Pardubice 2.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dělnická 390, 53236 Pardubice 2

IČ:

25629662

Založení / Zapsání do OR*:

8. 12. 1997

Právní forma:

s.r.o.