Manta Tools - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

Manta Tools

Společnost Manta je globální startupový projekt, který nabízí služby v oblasti poskytování a sjednání pořádku v datových skladech největším firmám světa. Manta zároveň vyvíjí nástroj pro vizualizaci datových toků v Business Intelligence prostředí těchto firem. Společnost Manta momentálně firmám nabízí své služby v podobě Manta Flow a Manta Checker. Společnosti si mohou nabízené služby předem vyzkoušet, než přejdou k plné spolupráci se společností. Práci v Manta nalezlo již několik desítek profesionálů a firma nabízí další volná místa.

Hodnocení Manta Tools

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Manta začala svou kariéru v České republice v roce 2008 nejdříve jako interní nástroj české společnosti Profinit. Potenciál firmy byl však tak veliký, že se z ní stala samostatná společnost - Manta Tools s.r.o. Manta již v počátcích začala spolupracovat se studenty z ČVUT v Praze a do chodu firmy zařadila jejich výzkum. „Díky této spolupráci Manta vytváří něco, co nikdo jiný na světě neumí,” říká ředitel společnosti Manta Tools Tomáš Krátký.

Výsledkem této práce je expanze firmy nejen do západní Evropy, ale v roce 2014 i do San Franciska v USA. Manta nabízí velkým společnostem spolehlivý a perfektně fungující produkt, který nejen zlepšuje jejich celkový chod, ale ještě jim šetří peníze. Pro společnost je v současnosti nejdůležitější expanze a rychlý růst, na svém webu navíc provozuje i blog, který se zabývá světem IT technologií. Největšími klienty Manta Tools jsou PayPal, Vodafone, Comcast. Jejich produkty chtějí dokonce i banky na Wall Street.

Kariéra v Manta

Chcete mít práci v úspěšné a rychle se rozvíjející firmě? Jste nadšenec do programování a IT technologií? Zkuste se podívat na volná místa v Manta. Společnost hledá šikovné zaměstnance, kteří se budou podílet na vývoji společnosti. Pro vývojáře otevírá trainee program, ve kterém zájemci použijí své poznatky z bakalářské, diplomové nebo disertační práce v praxi. Na tuto pozici požadují studenty informatiky, alespoň základní kurz Javy, chuť na sobě neustále pracovat a výhodou je slušná úroveň angličtiny.

Zaměstnancům nabízí příjemné pracovní prostředí, možnost růstu v kariéře, získání nových zkušeností a další vzdělávání se, špičkový notebook, mobil a další profesionální elektronická zařízení potřebná k práci v Manta! Začněte kariéru v Manta a dělejte to, co Vás baví. Před pohovorem si raději procvičte svou angličtinu, která je pro práci v Manta nezbytná.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Tychonova 270/2, 160 00 Praha - Hradčany

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

25650203

Založení / Zapsání do OR*:

3. 3. 1998

Právní forma:

s.r.o.