SingleCase - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

SingleCase

SingleCase je firma, která dodává moderní a zároveň uživatelsky jednoduché technologie do právního odvětví. Umožňuje advokátům mít spis a informace s ním spojené v elektronické podobě, pohromadě a kdykoliv k dispozici, čímž jim významně ulehčuje práci.

Hodnocení SingleCase

Přidat hodnocení

Historie společnosti

SingleCase založil Pavel Krkoška před čtyřmi lety. Za tu dobu se firma rozšířila do dalších tří zemí, takže kromě České republiky působí i na Slovensku, v Rumunsku a Velké Británii.

Služby využilo 170 advokátních kanceláří a více než 800 uživatelů.

S prací na aplikacích pomáhaly desítky advokátů, takže služby společnosti SingleCase jsou advokátním kancelářím opravdu šité na míru. Data jsou navíc chráněna šifrováním, konkrétně 256 bitovým AES klíčem, který zná vždy jen konkrétní klient. Společnost se tedy stará o bezpečnost svých zákazníků a nic nenechává náhodě, jelikož všechna data jsou navíc zálohována.

Nyní našlo ve firmě volné místo již 24 zaměstnanců, kteří pomáhají a upravují SingleCase. Českou pobočku najdete v Praze a pokud v ní chcete rozjet kariéru, čtěte dál.

SingleCase kariéra

Vzhledem k tomu, že je firma mladá a zatím stále poměrně malá, Vaše práce v SingleCase bude skutečně vidět. Pokud nechcete být součástí nadnárodní společnosti, která zaměstnává stovky či dokonce tisíce zaměstnanců, a kde Váš hlas nemusí být slyšet, pak je SingleCase to pravé pro Vás.

Kariéra v SingleCase znamená práci v příjemném a neformálním prostředí pražské kanceláře v centru města. Čeká Vás mladý kolektiv a dynamická atmosféra.

Volné místo sežene pracovník v oblasti IT technologií, marketingu, obchodu a technické podpory. Svou prací se budete podílet na vývoji a vylepšování SingleCase. Na starost dostanete technické zlepšení, vývoj, nebo komunikaci s klienty či administrativní práci.

Pokud Vás kariéra v této společnosti zaujala, pak zkontrolujte seznam volných míst v SingleCase a pošlete do firmy svůj strukturovaný životopis.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Národní 973/41, 110 00 Praha

Velikost firmy:

10-50 zaměstnanců

IČ:

02894815

Založení / Zapsání do OR*:

24. 4. 2014

Právní forma:

s.r.o.