SDE - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

SDE

Pokud něco čeští a slovenští vývojáři opravdu umějí, tak být dobří ve vývoji software. Toho si všimli až za oceánem v USA, a tak v roce 1996 světlo světa spatřila americko-česká společnost SDE Software Solutions. Díky americkým majitelům firmy SDE na pobočkách v Brně a Ostravě pracují také se zákazníky z východního pobřeží USA. Svou klientskou základnu mají také v České republice. Během dvaceti let se kariéra SDE rozrostla o celou řadu projektů na různá zadání - hotovost pod kontrolou, telekomunikační platforma nebo zdravotnický portál pro lékaře a pacienty v USA.

Hodnocení SDE

Přidat hodnocení

Historie

SDE Software Solutins vznikla za účasti amerického kapitálu v roce 1996 jako společnost s ručením omezeným. Malý tým v Brně se časem rozrostl o další pobočku v Ostravě. Za více než dvacet let svojí existence SDE dokázal, že čeští vývojáři patří ke špičce ve svém oboru. Svou práci SDE neustále rozvíjí, inovuje a poskytuje své služby v oblasti vývoje software po celém světě. SDE se stává více a více populární, což dokazuje rozrůstající se věrná klientela.

Kariéra v SDE

Jestliže vás vývoj software baví i nejen kvůli výplatě, pak zkuste svoje štěstí u společnosti SDE. Zde budete mít možnost uplatnit svoje nápady. Co od vás SDE očekává? Spolehlivost a schopnost pracovat v týmu. Vy naopak získáte možnost pracovat tak, jak to vyhovuje vám. Svoji kariéru budete budovat ve společnosti, která si zakládá na osobním přístupu. Našli jste volné místo v SDE, které vás zaujalo? Pak neváhejte a ozvěte se. Ze společnosti SDE vám obratem pošlou několik otázek k zamyšlení, aby zjistili, jak uvažujete. A když budete mít štěstí, pozvou vás telefonicky k osobnímu pohovoru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dornych 678/90, 617 00 Brno

Velikost firmy:

50-100 zaměstnanců

IČ:

25309978

Založení / Zapsání do OR*:

21. 8. 1996

Právní forma:

s.r.o.