Schaltag | nabídka práce a volná místa | VímVíc.cz

Schaltag

Schaltag patří mezi přední evropské výrobce rozvaděčů a nabízí komplexní služby na poli engineeringu. Kromě toho se zabývá robotickými a mechatronickými systémy a systémy řízení energie.

Hodnocení Schaltag

Přidat hodnocení

Historie společnosti Schaltag

Schaltag nedávno oslavil 56 let fungování a postupně se svou dlouholetou prací dostal na evropskou špičku v oblasti konstrukce a výroby řídicích jednotek strojů. Firma se zabývá celým výrobním procesem, takže řeší zakázky od poradenství až po sériovou výrobu. Má vlastní nízkonákladovou výrobu a systém dodavatelů.

Jedná se o stabilní firmu, která má výrobny v České republice a ve Švýcarsku, kde dohromady poskytla volné místo zhruba 250 zaměstnancům. Ti pracují na ploše přes 9 000 metrů čtverečních, kde dokončují projekty pro nejrůznější zákazníky ze strojírenského průmyslu po celé Evropě.

Lákala by Vás práce v Schaltag?

Schaltag kariéra

Existuje hned několik důvodů, proč se o volná místa v Schaltag zajímat. Firma poskytuje zaměstnancům skvělé benefity a podporuje je například v tom, aby měli čas na osobní život a žili zdravě. Počítejte tedy s týdnem dovolené navíc a volnočasovými poukazy.

Kariéra v Schaltag se vyplatí, protože za dobře odvedenou práci dostanete roční bonusy a příspěvky k pracovním výročím. Pokud obsadíte volné místo v Schaltag, čeká Vás zvýhodněný telefonní tarif, příspěvek na bydlení , dotovaná strava a penzijní připojištění. Možnost růstu kariéry je samozřejmostí.

Práci v Schaltag sežene údržbář, dělník, elektromechanik, kalkulant, účetní nebo projektový manažer. Kariéru může rozjet také disponent nákupu či strategický nákupčí. Zkontrolujte volná místa a náplň práce jednotlivých pozic a pošlete do společnosti CV. Pokud nevíte, jak na to, podívejte se na vzory životopisů zdarma .

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Moravská 1571, 562 01 Ústí nad Orlicí

Velikost firmy:

100-500 zaměstnanců

IČ:

4188349

Založení / Zapsání do OR*:

1. 7. 2015

Právní forma:

s.r.o.