ESONIC

U nás se budete cítit jako doma

Doslova. Naše firma má sídlo ve vilové čtvrti, kde je možné nejen bez problému zaparkovat, ale také máme za okny přírodní park Milíčov. Kousek od nás je Hostivařský lesopark, kam chodíme čerpat energii. Lokalitu máme parádní, náplň práce je ještě lepší. Jsme přední česká inženýrsko- dodavatelská společnost, která se specializuje především na automatizaci v pivovarech, likérkách a v ostatním nápojovém průmyslu.

Pracujeme na zajímavých projektech

Spolupracujeme s velkými klienty jako jsou Plzeňský Prazdroj, Pivovary Staropramen, Heineken, Pivovary Lobkowicz, Karlovarská Becherovka či Coca-Cola. Pivo máme v srdci. Proto si u nás nadšenci do pivovarnictví najdou své místo. Zakládáme si na neformálním prostředípříjemné pracovní atmosféře. Jsme jeden tým, který táhne spolu a nebudeme tě nudit pracovní rutinou. Můžeš se u nás podílet na velkých zahraničních projektech v zajímavých lokalitách jako jsou Filipíny nebo Korea.

Co nabízíme aneb výsledek své práce můžete vypít

U nás se nejen o pivu dozvíte vše. Pokud tě nebaví stereotyp, jsi na správném místě. Pracujeme v kanceláři, doma, nebo jsme v provozu u zákazníků. Také se u nás mísí několik oborů dohromady a necháme ti prostor vyvíjet se směrem, který tě baví. Máme štěstí, neboť v našem týmu jsou úžasní lidé a jsme přátelé i mimo práci a moc rádi přivítáme nového člena. Mimo to našim kolegům nabízíme příspěvek na stravování, volnou pracovní dobu nebo třeba kartu Multisport.

Rád se vzděláváš? U nás máš i tuto možnost. Do našeho týmu hledáme fajn parťáka a nadšence do programování.

Fotogalerie

Práce v Esonicu
Esonic práce
Práce v Esonicu
Práce v Esonicu
Esonic práce
Esonic kolektiv
Práce v Esonicu
Práce v Esonicu

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (1)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

IT technologie Technologie Automatizace Služby Windows Vývoj softwaru Výroba a průmysl