ESONIC - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

ESONIC

Společnost Esonic je předním dodavatelem v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů. Pracovníci Esonic se zabývají dodávkami kompletních nových technologií a provádí i rekonstrukce stávajících technologických celků a celkovou automatizaci. Soustředí se především na klienty z potravinářství a nápojového průmyslu, stavebnictví a energetiky. Kariéra Esonic představuje zajímavé prostředí se zaměřením na řídící systémy a vizualizaci, ECS systémy a automatizaci na klíč vyhovující potřebám klientů.

Hodnocení ESONIC

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Esonic funguje již více než 25 let. Byl založen v roce 1991 a za tuto dobu prošlo kariérou Esonic mnoho odborníků. Pracovníci Esonic řeší klientovo zadání od analýzy stávajícího stavu, přes zpracování studie a projektu až po montáž, odladění a uvedení zařízení do provozu. Díky odbornosti projektantů, programátorů a techniků ve spojení s týmovou prací zaměstnanců Esonic společnost úspěšně roste a rozvíjí se a poskytuje vysoce kvalitní produkty a služby a stále nabízí nová volná místa v Esonic. Společnost Esonic spolupracuje a dodává systémy do předních českých firem, především potravinářských. Jedná se o Plzeňský Prazdroj, Heineken, Jan Becher, Pivovary Staropramen, Budějovický Budvar a mnoho dalších.

Esonic kariéra

Kariéru Esonic mohou začít budovat již studenti vysokých škol a práci Esonic nabízí rovněž absolventům, jedná se především o juniorské programátorské pozice. Na volná místa v Esonic jsou žádáni i zkušení programátoři. Jedná se o pozice na HPP, studentům nabízí Esonic práci i na částečný úvazek. Kariéra v Esonic znamená práci na zajímavých projektech, prostor k seberealizaci a zázemí stabilní společnosti. Další výhody pro zaměstnance Esonic jsou například volná pracovní doba, nadprůměrně finanční ohodnocení a další firemní benefity. Prohlédněte si volná místa v Esonic a užijte si rozmanitou práci pro největší české společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Heřmánková 122/9, 104 00 Praha

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

25057448

Založení / Zapsání do OR*:

12. 6. 1996

Právní forma:

a.s.