Phonexia - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Chaloupkova 3002/1a, 612 00 Brno

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

27680258

Založení / Zapsání do OR*:

17. 3. 2006

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Zajímá vás vyvíjet a vytvářet? Phonexia je specialistou na vývoj technologií pro řečovou analytiku a hlasovou biometrii. Na bázi neuronových sítí vytvořili první řečovou technologii, která identifikuje mluvčího. Jejich originální projekt Phonexia Speech Engine dokáže určit toho, kdo a jakou řečí mluví, jakého je pohlaví a hlavně – přepsat řeč do textu a vyhledat konkrétní slova. Není divu, že kariéra ve Phonexia vaše obzory posune dál. Společnost dodává své technologie prostřednictvím partnerů a společně s nimi vytváří řešení pro klienta.

Historie společnosti

Tato brněnská firma si za necelých 10 let vytvořila silný hlas a postavení mezi ostatními společnostmi. Byla založena v roce 2006 jako spin-off Fakulty informačních technologií na Vysokém učení technickém. Poskytuje služby ve více než 60 zemích. Díky originálním nápadům, se kterými přichází na trh, se rychle rozvíjí. Spolupracují s kontaktními centry, finančními institucemi nebo s organizací bojující proti kriminalitě. Jsou hrdí na svůj meziroční nárůst tržeb o 90 % v roce 2017 oproti roku 2016. Ve společnosti Phonexia pracuje v současnosti kolem 50 zaměstnanců.

Kariéra ve Phonexia

Zajímavými projekty a nápady se to ve Phonexia jenom hemží a kvalitní posilu přivítají s otevřenou náručí. Nevadí, jestli jste šikovný student, nebo máte vysokou už za sebou. Nabídka volných míst ve Phonexia je pestrá. Co říkáte na Office Specialist, Data Technician nebo Researcher – Developer? Abyste mohli zazářit, musíte ve Phonexii táhnout za jeden provaz, budovat nové cesty, ale hlavně se nebát říkat nápady. A co anglický jazyk? Ten nové kolegy Phonexia případně doučí :). Své pracovníky si Phonexia hýčká. Nabízí různé workshopy, školení, konference a další zajímavé firemní benefity. Zní to skvěle? Podívejte se, jak se co nejlépe připravit na pohovor ve Phonexia.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Fotogalerie

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Programování IT technologie Telekomunikace Technologie Software Věda a výzkum Vývoj softwaru