Phonexia - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

Phonexia

Zajímá vás vyvíjet a vytvářet? Phonexia je specialistou na vývoj technologií pro řečovou analytiku a hlasovou biometrii. Na bázi neuronových sítí vytvořili první řečovou technologii, která identifikuje mluvčího. Jejich originální projekt Phonexia Speech Engine dokáže určit toho, kdo a jakou řečí mluví, jakého je pohlaví a hlavně – přepsat řeč do textu a vyhledat konkrétní slova. Není divu, že kariéra ve Phonexia vaše obzory posune dál. Společnost dodává své technologie prostřednictvím partnerů a společně s nimi vytváří řešení pro klienta.

Hodnocení Phonexia

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Tato brněnská firma si za necelých 10 let vytvořila silný hlas a postavení mezi ostatními společnostmi. Byla založena v roce 2006 jako spin-off Fakulty informačních technologií na Vysokém učení technickém. Poskytuje služby ve více než 60 zemích. Díky originálním nápadům, se kterými přichází na trh, se rychle rozvíjí. Spolupracují s kontaktními centry, finančními institucemi nebo s organizací bojující proti kriminalitě. Jsou hrdí na svůj meziroční nárůst tržeb o 90 % v roce 2017 oproti roku 2016. Ve společnosti Phonexia pracuje v současnosti kolem 50 zaměstnanců.

Kariéra ve Phonexia

Zajímavými projekty a nápady se to ve Phonexia jenom hemží a kvalitní posilu přivítají s otevřenou náručí. Nevadí, jestli jste šikovný student, nebo máte vysokou už za sebou. Nabídka volných míst ve Phonexia je pestrá. Co říkáte na Office Specialist, Data Technician nebo Researcher – Developer? Abyste mohli zazářit, musíte ve Phonexii táhnout za jeden provaz, budovat nové cesty, ale hlavně se nebát říkat nápady. A co anglický jazyk? Ten nové kolegy Phonexia případně doučí :). Své pracovníky si Phonexia hýčká. Nabízí různé workshopy, školení, konference a další zajímavé firemní benefity. Zní to skvěle? Podívejte se, jak se co nejlépe připravit na pohovor ve Phonexia.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Chaloupkova 3002/1a, 612 00 Brno

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

27680258

Založení / Zapsání do OR*:

17. 3. 2006

Právní forma:

s.r.o.