CS SOFT - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

CS SOFT

Česká společnost CS SOFT vyvíjí a dodává nejmodernější ATM systémy a řešení pro letecký průmysl. CS SOFT poskytuje ATM (Air Traffic Management) a GA (General Aviation) řešení, která jsou vždy v souladu s oficiálními nařízeními a doporučeními v oblasti ATM. CS SOFT je dynamickou společností úspěšnou na celoevropské úrovni, která nabízí zajímavou práci. Kariéra v CS SOFT je příležitostí pro všechny se zájmem o letectví a technickým nadáním. Společnost své systémy dodává jak civilním, tak vojenským složkám. Její klienti se mohou spolehnout na pokročilé metody vývoje softwaru, dlouholeté zkušenosti, flexibilitu a důraz na potřeby zákazníka.

Hodnocení CS SOFT

Přidat hodnocení

Historie společnosti

CS SOFT byl založen v roce 1988, pyšní se tedy již třicetiletou historií. Jeho zakladatel Ivan Camrda nejprve pracoval na československém Řízení letového provozu, poté začal podnikat a za socialismu založil firmu CS SOFT . Ta se tak stala první českou softwarovou společností. CS SOFT dodává systémy českému státnímu podniku Řízení letového provozu ČR i organizacím řídícím letový provoz ve Spojených arabských emirátech, v Indonésii, na Filipínách, v Izraeli či v USA.

Společnost tedy stále úspěšně roste a rovněž vznikají i nová volná pracovní místa. CS SOFT spolupracuje s nejvýznamnějšími světovými leteckými producenty, jako jsou například Airbus Defence and Space či Israel Aerospace Industry. Od roku 2018 je CS SOFT součástí holdingu CZECHOSLOVAC GROUP, což by mělo pomoci dalšímu rozvoji společnosti a vzniku nových volných míst v CS SOFT.

CS SOFT kariéra

Práce v CS SOFT je velice atraktivní, společnost úspěšně roste a podniká v zajímavém odvětví. Sídlí v Praze, ale má rovněž několik vývojových center po celé České republice a spolupracuje s univerzitami, nabízí tak studentům a absolventům možnost začít kariéru v CS SOFT. Práci nabízí i IT odborníkům či technicky vzdělaným lidem, obvykle s vyšším vzděláním, kteří mají praxi v oboru, ovládají anglický jazyk, jsou komunikativní, pečliví, rádi se učí novému a jsou samostatní. Volná místa se v CS SOFT zpravidla rychle zaplní.

Společnost svým zaměstnancům nabízí mnoho benefitů, jako je týden dovolené navíc, sick days, masáže a fitness stroje, Multisport karta, klouzavá pracovní doba, home office nebo třeba mobilní telefon.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

K Letišti 6/1019, 160 08 Praha

IČ:

25781723

Založení / Zapsání do OR*:

19. 7. 1999

Právní forma:

a.s.