České aerolinie - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

České aerolinie

České aerolinie, a.s. je česká vlajková letecká společnost se stále rozšiřující se působností po celém světě. Je pátou nejstarší leteckou společností na světě. Zajišťuje bezpečnou a kvalitní obchodní přepravu cestujících po evropských a asijských pravidelných linkách, zaoceánskou přepravu poté zajišťují její partneři. Nabízí i provoz charterových letů. Snaží se být co nejvíce moderní, flexibilní a šetrná k životnímu prostředí. To potvrzuje i zakoupení nových Airbusů A320neo. Za rok dokáže spolehlivě přepravit přes pět milionů cestujících do zhruba padesáti destinací.

Hodnocení České aerolinie

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Československá vláda založila roku 1923 Československé Státní Aerolinie se základnou v Praze. První lety těchto aerolinek mířily na Slovensko, první zahraniční let byl uskutečněn do Záhřebu. Roku 1937 přichází společnost poprvé se zcela novou nabídkou práce stevardky. Během druhé světové války byla jejich činnost pozastavena a obnovena až po roce 1945. V témže roce vznikla i Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) jejíž zakládajícím členem byly i ČSA. Aerolinie rozšířily nabídku destinací, začínají létat po celém světě. V roce 1967 patřily ČSA k jedním z nejlepších evropských leteckých dopravců, vlastnily 75 letadel.

Roku 1992 se firma stává akciovou společností a o pár let později se přejmenovává na České aerolinie, stává se členem globální letecké aliance SkyTeam a je ohodnocena společností Skytrax třemi hvězdami. Aktuálně v čele vedení ČSA stojí pan Jozef Sinčák, společnost disponuje 18 letouny a 98% akcionářského podílu ČSA náleží společnosti Travel Service a působí především na Letiště Václava Havla v Praze.

Kariéra v ČSA

Chcete si létat v oblacích nebo se podílet na provozu letecké společnosti s více než 90letou tradicí? ČSA Vám nabízí volná místa a možnost práce v netradičním, avšak zajímavém prostředí s flexibilní pracovní dobou a spoustou výhod. Budujte svoji kariéru na místě, kde máte možnost výhodných zaměstnaneckých letenek, benefitů v podobě dotovaného stravování, sick days, příspěvek na penzijní připojištění nebo pět týdnů dovolené. Společnost vyznává vlastní hodnoty: úctu k zákazníkovi, odpovědnost za bezpečnost, profesionalitu, přátelské prostředí a flexibilitu.

Z nabízených volných míst České aerolinie si vyberte to Vaše a vzlétněte. V nabídce ČSA jsou pozice leteckého dispečera, systémového inženýra a administrátora. Hlásit se mohou i uchazeči a uchazečky o pozici palubní průvodčí nebo pilota. Na pracovní pohovor Vaší vysněné práce v České aerolinii se můžete i předem připravit dobře sepsaným životopisem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Evropská 846/176a, 160 00 Praha - Vokovice

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

45795908

Založení / Zapsání do OR*:

30. 7. 1992

Právní forma:

a.s.

Web:

www.csa.cz