AERO Vodochody - práce, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

AERO Vodochody

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.je největším výrobcem letecké techniky v České republice a historicky patří k největším producentům cvičných proudových letounů na světě. Jejich cílem je upevnění pozice firmy jako globálního hráče v letectví a obranného průmyslu a zároveň opětovné působení jako vedoucí výrobce lehkých a cvičných letounů. Prioritou firmy je zachování dědictví v oblasti letecké výroby pro příští generace. Spolupracuje s předními leteckými výrobci na světových kooperačních programech jak civilních, tak i vojenských. Práci v AERO Vodochody našla řada vývojářů a dalších odborníků, kteří se podílejí na výrobní činnosti, zavádění nových technologií a certifikaci finálního produktu.

Hodnocení AERO Vodochody

Přidat hodnocení
před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AERO Vodochody na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Celá řada fajn spolupracovníků napříč firmou. Velké investice zejména do technologií a vývoje a budov.

Negativa firmy:

Velice nízká firemní kultura a etika u českého managementu podobná té ruské "já komandýr - já mohu těbja zabít - ty nevolník, nemůžeš nic". Český střední management neznalý firemních procesů prakticky rozložil plnohodnotnou organizační strukturu společnosti a časté výpovědi ( z obou stran) často i hodinové paralyzovaly několik jimi řízených oddělení v jehož důsledku je paralyzované i personální oddělení, které nestačí nabírat náhrady za vyhozené lidi ve společnosti. Nabídka pozic prakticky kopíruje fluktuační místa.

Doporučení pro management firmy:

Zahraniční manažery i pro nižší vedoucí pozice s etickým chováním

před 5,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti AERO Vodochody na plný úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zázemí, pověst, spousta pracovních příležitostí uvnitř firmy, solidní základní mzda pro absolventy.

Negativa firmy:

Problém spíše konkrétních vedoucích než firmy jako celku: bez mrknutí oka nechat odejít člověka, který v Aeru pracuje např. deset let a na jeho místo dosadit zcela nekvalifikovaného člověka nebo zahraničního pracovníka, který nerozumí anglicky ani česky, za mnohem vyšší plat - poslední roky zcela běžná praxe. Zájem o blaho pracovníků celkově upadá, navzdory neustále přibývajícím novým "benefitům".

Doporučení pro management firmy:

Začít chodit mezi běžné pracovníky a ptát se, ne jen sledovat tabulky a grafy v PC. Snažit se dorovnat platy, které zdaleka neodpovídají celorepublikovému průměru.

před 6 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Administrator kvality – Odolena voda
Pracuji ve společnosti AERO Vodochody na pracovní smlouvu méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Spolupracovnici,benefity,

Negativa firmy:

Zadna

před 6 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti AERO Vodochody na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Vývoj vlastních produktů

Negativa firmy:

Chtělo by to o trochu vyšší platy

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (9)

Historie

Počátek vzniku firmy můžeme hledat v období těsně po vzniku samostatného Československa. Svou kariéru AERO Vodochody zaměřilo na výrobu letadel, leteckých dílů a na opravy letadel. Vzápětí vyvinulo první prototyp vlastního výcvikového letounu Aero A-1. Svou činnost firma nepřerušila ani za 2. světové války a po jejím skončení začala nová éra znárodněné firmy. V roce 1953 byly ve společnosti vybudovány zařízení na výrobu proudových letounů a konec 90. let 20. století přinesl používání výkonnějších amerických motorů. Společnost se snaží neustále modernizovat a zdokonalovat svou výrobu a přicházet s novými nápady.

Kariéra v AERO Vodochody

Chcete nastartovat kariéru v týmu, který je v České republice ojedinělý? V AERO Vodochody na Vás čeká zajímavá a specifická práce-. V kolektivu zkušených kolegů najdete nadšence pro letectví, kteří ve velké většině propojili svůj koníček s prací. Pokud se nebojíte výzev a rádi se podílíte na zlepšování procesů výroby, pak může být tato společnost tím pravým zaměstnavatelem pro vás. AERO Vodochody nabízí volná místa dělnickým, technickým i administrativním pracovníkům. Plat v AERO Vodochody se odvíjí od vykonávané pozice. Těšit se můžete také na lákavé benefity a práci v příjemném pracovním prostředí. Zaujala Vás nabídka volných míst v této společnosti? Zašlete strukturovaný životopis a práce v Aero Vodochody bude třeba i Vaše.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Letiště 374, 250 70 Odolena Voda - Dolínek

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

24194204

Založení / Zapsání do OR*:

15. 12. 2011

Právní forma:

a.s.