HORNBACH - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

HORNBACH

Obchodní řetězec hobby prodejen HORNBACH úspěšně účinkuje nejen na českém trhu, ale i v dalších osmi evropských zemích. Specializuje se na prodej potřeb a materiálů pro stavbu, domácnost i zahradu. Zákazníkům nabízí široký sortiment produktů i řadu služeb od dopravy, srkze vlastního míchaní barev na prodejně, úpravy materiálů, najmutí řemeslníka, nákupů online až po pronájem dodávky. Součástí je i plánovací a finanční služba.

Hodnocení HORNBACH

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti HORNBACH na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Už nic.....

Negativa firmy:

Pobočka Řepy, neplatí, zamrzly plat, víc má i uklízečka, lidi hromadné odchazi

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti HORNBACH jako nezávislý pracovník.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Plat

Negativa firmy:

Zadna komunikace vedeni z vedeni jinych organizacich.vezmu si 13 sluzeb a druhy den volaji jako ze mam tolik sluzeb ze nemaji pro sveho brigadnika sluzby.cos je divne ,nejdriv snad dam praci svim brigadnikum a pak posilam pozadavek na agenturu a ne obracene.dejte tam laskave normalni lidi a ne ty co si hraji na vedouci.

Doporučení pro management firmy:

Vymenit vsechny co si hraji na vedouci a nemaji na to.zacal bych u tech co davaji smeny z agenturama.vubec zadna komunikace.

před 2 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti HORNBACH na plný úvazek více než 10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Slušný plat, 6 týdnů dovolené, krátký/ dlouhý týden, kvartální prémie, inventurní prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, věrnostní odměna za dlouhodobý pracovní poměr, občerstvení za zvýhodněnou cenu, letní/zimní večírek na účet firmy

Negativa firmy:

Firmu dělají lidi, lidi jsou různí a nikdy si všichni nesednou s každým, to je v každém kolektivu. To by pak musel dělat člověk sám na sebe jako živnostník.

před 2,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti HORNBACH na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Pravidelny plat

Negativa firmy:

celkove spatny kolektiv a vedeni na znalost a profesionalitu se zde nehraje platy se odvijeji jen podle kamaradstvi k vedeni Stresy,buzerace hodne hodin v praci neproplacene přescasy Zadny postup

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (19)

Historie firmy

S nápadem kombinovaného prodeje zahradnických a stavebních potřeb přišel jako první v Evropě Otmar Hornbach v roce 1968, který se pokusil být o krok napřed a zcela rozšířit v Německu podnik se stavebninami svého pradědečka Michaela Hornbacha, který vznikl v roce 1877. Nápad byl úspěšný a do konce devadesátých let se firma rozrůstá po celé Evropě, je rekordmanem v rozloze svých velkloplošních prodejen.

V tomto koncernu momentálně buduje kariéru 17 000 lidí, firma disponuje celkem 154 velkoplošnými prodejnami a dosahuje čistého obratu až 3,4 miliardy eur. Z malého rodinného podniku se tak stala velká nadnárodní společnost působící na burze i trhu s dluhopisy, která sází především na kvalitu a spokojenost svých zaměstnanců i zákazníků. Díky rozvoji nabízí práci mnoha lidem do svých prodejen v Praze, Brně nebo Plzni, ale i na centrálu. V Česku svoji popularitu i tržby neustále zvyšuje.

Kariéra v HORNBACHu

Pokud máte zájem podílet se na mnoha zajímavých projektech a jste ochotní i ostatním v jejich projektech pomáhat, zkuste se porozhlédnout po práci v HORNBACHu. HORNBACH inzeruje volná místa nejčastěji na pozici prodavače do různých oddělení, který má za úkol poradit zákazníkům, zajistit pořádek ve svém oddělení a dostatek zboží. Dále pak hledá zaměstnance výdeje zboží nebo mohou zájemci začít kariéru jako pokladní.

Firma svým zaměstnanců nabízí mnoho benefitů, stravenky, průběžné vzdělávání, příspěvky na svátky, dovolené i penzijní pojištění. Zaměstnanci jsou za svou řádnou práci v HORNBACHu odměňováni i pravidelnými čtvtletními prémiemi. Tak napiště svůj perfektní životopis a vyberte si jedno z volných míst v HORNBACHU!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Chlumecká 2398, 193 00 Praha 20 - Horní Počernice

Velikost firmy:

1500 - 1999 zaměstnanců

IČ:

47117559

Založení / Zapsání do OR*:

7. 9. 1992

Právní forma:

s.r.o.