OBI - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

OBI

Společnost OBI je německá prodejna stavebního materiálu, zahradnických, bytových a technických potřeb. Mimo Německo a Českou republiku působí v ostatních zemích střední Evropy a také v některých státech jižní Evropy. V ČR má OBI svých dohromady 33 prodejních ploch od roku 1995. V Německu OBI účinkuje dohromady ve 352 prodejnách. Mezi další OBI služby patří doprava zboží zdarma nad danou nákupní částku, míchání barev, které si zákazník může vybrat nebo také vlastní e-shop. Zvýhodněné akční zboží naleznete vždy v aktuálním letáku OBI.

Hodnocení OBI

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti OBI na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Stravenky a včasná výplata

Negativa firmy:

Arogantní vedení. V celém vedení se najde pouze jeden člověk, který s vámi mluví normálně. Ředitele a další jeho 4 poskoky okamžitě vyměnit. Nesmyslné výpovědi bez nároku odstupného. Řeknou nemáme už práci co děláá doteď, ale je místo na oddělení. Buď ber nebo ahoj. Kdo se rozhodujete jít do této firmy pracovat, nedoporučuji..dříve to byla fajn firma, teď za poslední roky jde na hroznou úroveň

Doporučení pro management firmy:

Naučte se chovat k lidem co pro vás pracují a díky nim máte i plné koryta

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti OBI na plný úvazek, do roku 2022.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nemám co napsat

Negativa firmy:

Vedeni katastrofa, mluví se zaměstnanci jak s póvlem.V první řadě by bylo fajn co 4 roky měnit ředitele, aby se něco zlepšilo .Plánováni směn na těch šlo vidět kdo je oblíbeny a kdo ne.Třeba ani jeden volný víkend v měsíci u nováčka, nebo neoblíbeného zaměstnance a druhý měl tři volné víkendy.Plánování dovolené rok dopředu.Nemůžete ani na nemocenskou, potom Vás čeká vyhazov.Zažil jsem dva vyhazovy ohledně nemocenske.

Doporučení pro management firmy:

Vyměnit vedeni

před 1,5 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti OBI na zkrácený úvazek, do roku 2022.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Ani jsem vlastně nenastoupil, protože v den, kdy jsem poprvé přišel do práce mi bylo sděleno, že už pro mě místo nemají a já zůstal bez práce. Otřesné.

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti OBI na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pracujou tam fajn lidi, otázka je jak dlouho ještě.

Negativa firmy:

Chaotické a neefektivní řízení firmy, naprosto nevyhovující systém objednávání zboží absolutně nerespektující skladové možnosti firmy, neefektivní chod skladu, nedostatečná technika pro zajištění chodu firmy, neschopnost vedení s tím cokoliv dělat. Práce je tak stresující a vyčerpávající a krajně neefektivní.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (31)

Historie firmy

Minulost hobby prodejen OBI se vztahuje k německému městu Hamburku, kdy roku 1970 páni Dr. Emil Lux a Manfred Mann založili OBI a začala tak kariéra této značky. V tomto roce byla zároveň otevřena první OBI prodejna. Od počátku nabízela společnost OBI stavebniny a domácí práce. V prvním OBI obchodním domě začalo pracovat celkem 12 zaměstnanců. Inspirace pocházela z USA z podobných řetězců. První česká OBI prodejna byla otevřena roku 1995. Postupem času zaváděla společnost další zboží a služby, které zkvalitňovaly celkový dojem z OBI. Před nedávnem OBI převzala 4 bauMax-x prodejny, zbytek firma Merkury Market.

Aktuálně se OBI soustředí na expanzi do dalších států Evropy, kde bude hrát zásadní roli expanzivní politika států jako je Rusko, ČR, Polsko či Slovensko, a to díky potencionálně růstovému faktoru. OBI tak bude i nadále nabízet volná místa.

OBI kariéra

OBI patří k jedné z nejúspěšnějších společností i zaměstnavatelů na celém světě díky více než 48 000 zaměstnanců. OBI má velkou vizi - stát se předním maloobchodním prodejcem kutilského nářadí. Proč byste chtěli pracovat PRÁVĚ u OBI? Prací u OBI si zajistíte kariéru ve značce, která je známá nejenom u nás, ale také v zahraničí. Jestli máte zájem o tvorbu kreativních projektů, u OBI určitě dostanete možnost k rozvoji své kariéry, OBI totiž podporuje své zaměstnance na základě jejich požadavků.

Pro studenty nabízí zajímavé převedení teoretických znalostí do praxe prostřednictvím stáží, které otevírají další příležitosti, třeba i následné práci u OBI. Podívejte se na poptávaná volná místa u OBI a vyberte si tak, abyste už nikam jinam jít ani nechtěli. :)

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Budějovická 778/3a, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

60470968

Založení / Zapsání do OR*:

14. 1. 1994

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.obi.cz