OBI - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dobře naladěná telka

OBI

Společnost OBI je německá prodejna stavebního materiálu, zahradnických, bytových a technických potřeb. Mimo Německo a Českou republiku působí v ostatních zemích střední Evropy a také v některých státech jižní Evropy. V ČR má OBI svých dohromady 33 prodejních ploch od roku 1995. V Německu OBI účinkuje dohromady ve 352 prodejnách. Mezi další OBI služby patří doprava zboží zdarma nad danou nákupní částku, míchání barev, které si zákazník může vybrat nebo také vlastní e-shop. Zvýhodněné akční zboží naleznete vždy v aktuálním letáku OBI.

Hodnocení OBI

Přidat hodnocení
před 10 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti OBI na plný úvazek, do roku 2022.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nemám co napsat

Negativa firmy:

Vedeni katastrofa, mluví se zaměstnanci jak s póvlem.V první řadě by bylo fajn co 4 roky měnit ředitele, aby se něco zlepšilo .Plánováni směn na těch šlo vidět kdo je oblíbeny a kdo ne.Třeba ani jeden volný víkend v měsíci u nováčka, nebo neoblíbeného zaměstnance a druhý měl tři volné víkendy.Plánování dovolené rok dopředu.Nemůžete ani na nemocenskou, potom Vás čeká vyhazov.Zažil jsem dva vyhazovy ohledně nemocenske.

Doporučení pro management firmy:

Vyměnit vedeni

před 2 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti OBI na zkrácený úvazek, do roku 2022.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Ani jsem vlastně nenastoupil, protože v den, kdy jsem poprvé přišel do práce mi bylo sděleno, že už pro mě místo nemají a já zůstal bez práce. Otřesné.

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti OBI na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pracujou tam fajn lidi, otázka je jak dlouho ještě.

Negativa firmy:

Chaotické a neefektivní řízení firmy, naprosto nevyhovující systém objednávání zboží absolutně nerespektující skladové možnosti firmy, neefektivní chod skladu, nedostatečná technika pro zajištění chodu firmy, neschopnost vedení s tím cokoliv dělat. Práce je tak stresující a vyčerpávající a krajně neefektivní.

před 1,5 rokem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Prodavac - Praha
Pracuji ve společnosti OBI na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mám praci

Negativa firmy:

Neman ale něco byse naslo

Doporučení pro management firmy:

Jen tak dal

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (30)

Historie firmy

Minulost hobby prodejen OBI se vztahuje k německému městu Hamburku, kdy roku 1970 páni Dr. Emil Lux a Manfred Mann založili OBI a začala tak kariéra této značky. V tomto roce byla zároveň otevřena první OBI prodejna. Od počátku nabízela společnost OBI stavebniny a domácí práce. V prvním OBI obchodním domě začalo pracovat celkem 12 zaměstnanců. Inspirace pocházela z USA z podobných řetězců. První česká OBI prodejna byla otevřena roku 1995. Postupem času zaváděla společnost další zboží a služby, které zkvalitňovaly celkový dojem z OBI. Před nedávnem OBI převzala 4 bauMax-x prodejny, zbytek firma Merkury Market.

Aktuálně se OBI soustředí na expanzi do dalších států Evropy, kde bude hrát zásadní roli expanzivní politika států jako je Rusko, ČR, Polsko či Slovensko, a to díky potencionálně růstovému faktoru. OBI tak bude i nadále nabízet volná místa.

OBI kariéra

OBI patří k jedné z nejúspěšnějších společností i zaměstnavatelů na celém světě díky více než 48 000 zaměstnanců. OBI má velkou vizi - stát se předním maloobchodním prodejcem kutilského nářadí. Proč byste chtěli pracovat PRÁVĚ u OBI? Prací u OBI si zajistíte kariéru ve značce, která je známá nejenom u nás, ale také v zahraničí. Jestli máte zájem o tvorbu kreativních projektů, u OBI určitě dostanete možnost k rozvoji své kariéry, OBI totiž podporuje své zaměstnance na základě jejich požadavků.

Pro studenty nabízí zajímavé převedení teoretických znalostí do praxe prostřednictvím stáží, které otevírají další příležitosti, třeba i následné práci u OBI. Podívejte se na poptávaná volná místa u OBI a vyberte si tak, abyste už nikam jinam jít ani nechtěli. :)

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Budějovická 778/3a, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

60470968

Založení / Zapsání do OR*:

14. 1. 1994

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.obi.cz