JAF HOLZ - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

JAF HOLZ

JAF HOLZ kariéru založil na velkoobchodu, jež se zabývá prodejem materiálů na bázi dřeva a dnes patří mezi největší obchodníky v České republice. JAF HOLZ zaměstnává v České republice více než 305 pracovníků ve svých 7 pobočkách - ve Vyškově, kde sídlí centrála firmy, v Domašíně, Rokycanech, Brandýse nad Labem, České Třebové, Ostravě a ve Vodňanech. Společnost JAF HOLZ se zaměřuje především na klienty z nábytkářského průmyslu a navíc přispívají na různé charitativní účely nebo podporují studentské projekty, jimž zdarma dodávají materiál.

Hodnocení JAF HOLZ

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie

Historie mateřské firmy J.u.A FRISCHEIS sahá do roku 1948, kdy byla založena první pobočka v rakouském městě Stockerau, která je v současné době zároveň i hlavní centrálou. Po roce 1989 se začala společnost rozšiřovat do zemí střední a východní Evropy, kde má nyní přes 52 poboček. V České republice od roku 1992 působí její dceřiná společnost JAF HOLZ, která provozuje sklady rozprostřené po celé České republice tak, aby byla schopna zásobovat své zákazníky.

Kariéra v JAF HOLZ

Volná místa JAF HOLZ nabízí uchazečům ve všech svých sedmi pobočkách včetně centrály ve Vyškově. Zaměstnanci JAF HOLZ se mohou těšit na rodinné a moderní zázemí s lákavými benefity, jako jsou příspěvky na stravenky, slevy na firemní produkty nebo možnost účastnit se firemních akcí. Společnost JAF HOLZ také nezapomíná podporovat své pracovníky v dalším vzdělávání, které jim může pomoc v kariérním růstu. JAF HOLZ hledá do svého týmu spolupracovníky, jež budou komunikativní, umí převzít odpovědnost a chtějí se stále učit novým věcem. Tak neváhejte a podívejte se na práci v JAF HOLZ. Pošlete jim svůj životopis s informacemi o dosaženém vzdělání a profesních zkušenostech a začněte budovat kariéru ve společnosti, kde slova „to nejde, to nemáme“ jsou zakázané.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vyškov - Předměstí, Pustiměřská 717/9, 68201 Vyškov

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

46353283

Založení / Zapsání do OR*:

31. 8. 1992

Právní forma:

s.r.o.