Baumax - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Türkova 1272/7, 149 00 Praha - Chodov

Velikost firmy:

1 000 - 1 499 zaměstnanců

IČ:

4335813

Založení / Zapsání do OR*:

21. 8. 2015

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Mezi firmami zaměřenými na prodej stavebních materiálů, zahradního vybavení, sortimentu pro kutily a příslušenství pro dokonalé bydlení patří práce Baumax mezi lídry. Věrní zákazníci se do Baumaxu rádi vracejí nejen kvůli stále rozšiřovanému sortimentu, ale také pro odborné poradenství, díky němuž vždy vyberou správné zboží. Volná místa v Baumax mohou obsadit všichni nadšenci zahradnictví a též milovníci kutilství. Nastartovat kariéru Baumax umožňuje zájemcům od prodavačů přes technické pracovníky až po vedení celé pobočky.

Historie

Hobby prodejna Baumax má své kořeny v rakouském obchodním řetězci, kde začala působit od roku 1976. Následující roky Baumax začal s expanzí i do České republiky, Maďarska a v současné době má své zastoupení také ve Slovinsku, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku nebo Turecku. Získat práci v Baumax je možné jak v kamenných prodejnách, ale nově se také můžete zaměřit na správu webové stránky a s tím spojený online nákup. Baumax se neustále snaží přicházet s inovacemi a modernizací a dále rozvíjet svou obchodní strategii, aby byli zákazníci nadále spokojení a vraceli se.

Kariéra v Baumax

Práce v Baumax je velmi kladně hodnocena stávajícími zaměstnanci i brigádníky. Pracovníci si pochvalují zajímavý odměňovací systém i přátelský kolektiv. Připravte se na pracovní pohovor a získejte volné místo v Baumax a staňte se součástí stabilní společnosti s mnoha benefity. Při současném. Práce v Baumax si vás získá, neboť se zaměstnavatel těší na otevřenou spolupráci s ambiciózními osobami a též se nebrání pracovnímu poměru s jedinci se zdravotním postižením.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Baumax na plný úvazek více než 10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nadstandardní plat za standartni pracovní dobu. Kreativní práce, každý den nová výzva.

Negativa firmy:

Hromada předpisů.

před 5 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Baumax na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Prace v dobrem kolektivu. Skvělé výplaty, za normální hodiny. Vedoucí jsou také fajn, přistupují ke každému individuálně. Jak my k nim, oni k nam. :) za což dávám palec nahoru.

Negativa firmy:

Bylo by dobré, kdyby majitel dal někdy na rady zaměstnanců, kteří to myslí dobře, aby se k nám zákazníci rádi vraceli. Je škoda, že se plánuje, snaží se zlepšovat, ale někdy je to horší než lepší.. Přece jen se zakaznikama pracujeme hlavně my, a vidíme co je pro ně nevyhovující.

před 8 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Baumax na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv

Negativa firmy:

Velice kolísavá výše platu bez udání důvodů a bez nahlížení na pracovní výsledky. Rozdíl v mezi mezi měsíci o více než třicet procent.

Doporučení pro management firmy:

Podstatně lepší komunikaci ve všech patrech společnosti.

před 9 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Baumax jako nezávislý pracovník.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádné

Negativa firmy:

Chovají se nadřazeně ! Neumí vystupovat! Absolutně nereprezentativni chovaní firmy! Arogance na 1 mistě ! Zejmena vedouci firmy a jeho zastupce nevedí , které zboží prodávají , při předložení fotky s cenou nabytku z téže prodejny Baumax v Michly , mi bylo zděleno , že takovy nabytek zde za takovou cenu nikdy nemeli ! Vrchol všeho bylo povišování se nad mladým muže co se snaží rozkoukat v běžném životě , a když vídím jak to dnes je , že dnes bere človek s iq houpacího koně víc než lidi co se v životě snaží a maji vice pokory a ucty k zákazníkům a celkově lidem! Vrchol ! Baumax nenavštívím do konce života a každýmu koho znám mu nakup v Baumaxu rozmluvím!!!

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (11)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Prodej zboží Zahradnictví Hobby prodejna