UNI HOBBY - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

UNI HOBBY

Když budete potřebovat koupit materiál na novou poličku, kterou chcete vlastnoručně vyrobit, kam pro něj půjdete? Ano, do hobby prodejny. Jedním takovým obchodem je také UNI HOBBY – specializovaný český obchodní řetězec, který svým zákazníkům nabízí širokou škálu produktů do domácnosti i do domu, zahrady nebo dílny. Práci v UNI HOBBY našli odborně vyškolení pracovníci v 9 pobočkách po celé České republice. Kromě prodeje zboží se kariéra UNI HOBBY zaměřila také na poskytování služeb, které s kutilstvím souvisejí.

Hodnocení UNI HOBBY

Přidat hodnocení
před 2,5 roky
2.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti UNI HOBBY na plný úvazek, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Pracovní doba

Negativa firmy:

Nezáleží na tom, co umíte, ale na tom, že nevyčníváte.

před 3,5 roky
2.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti UNI HOBBY na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Kolektiv, bufet

Negativa firmy:

před 4,5 roky
5.0

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Prodavač – Brno
Pracuji ve společnosti UNI HOBBY na plný úvazek méně než 1 rok.
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Podívejte se trochu z hlediska bývalého udřeného řemeslníka, který musel nosit všelijaký vercajk s sebou a hlídat to po stavbách aby mu to nevyčórovali. Dělat v prachu, umýt se není kde, záchod není. Čekat na mstu (mzdu) jestli bude a kdy? Cestování po republice, bydlení v hotelích za X tis? Člověk prodává svůj čas a zdraví na silnicích. Kolikrát je na dálnici v zácpě. Umývá se v zimě v ledové vodě. A co obchod? Vždyť co? Zaměstnanec má výhodu a velkou. Obrovské zázemí firmy. (I když jsou manažeři tlačeni se shora aby prodali víc, víc.) Ale mají tam bufet, jídlo a stravenky, dovolenou navíc. Jestli jde o malé mzdy, tak někdo si může najít fušku nebo další práci a nemusí sedět doma. Za ty peníze se to snad vyplatí. A výplata je v den výplaty na účtu! Nebo někdy i dřív. To je důležité. Nekecám. Na pracovišti se mluví česky. Není tam ukrajinština. Přátelský kolektiv kterej pomůže když něco nevím. Kultura zázemí, místo, skvělý, ne?

Negativa firmy:

Tak občas přivezou objemné zboží, na které je potřeba hlídat EAN a hlavně neschovávat se. Je to tak těžký?

Doporučení pro management firmy:

Brát v potaz, že i když třeba nejsem na svém místě v ten čas, že jsem ochoten zůstat déle, hlavně při příjmu zboží. Ale to není doporučení.

před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti UNI HOBBY na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Zatím jsme žádné neobjevili. Pokud se tak stane, tak to sem rádi napíšeme...

Negativa firmy:

Divné jednání, spíše nejednání s potencionálním zaměstnancem. Poté co byl zaměstnanec doporučen personální agenturou, tak chtějí honem sepisovat smlouvu aniž by došlo k osobnímu setkání zaměstnavatele se zaměstnancem. Když byl vznesen dotaz na výši odměny, nebyla navrhnuta konkrétní částka která by měla být základní hrubou mzdou. Nechtějí komunikovat telefonicky. "Napište mi to do mejlu". No, takže jestli si máme domyslet výši mzdy z toho co nabízejí v inzerátu pro Pardubickou pobočku, což je x kč, tak to se asi pomátli. Jak již tady někdo zmiňoval tak si zřejmě neváží zaměstnanců jak současných, tak nemají ani snahu motivovat budoucí pracovníky. Třeba jim tam někdo pude robit za ta prachy. Však na pracáku je lidí dost!!! Ha ha. Mám takovou teorii, vlastně i ověřenou. Všichni schopní lidi už někde dělaj, no a ten zbytek? Ten je právě na ÚP.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (8)

Historie

Historie UNI HOBBY je poměrně krátká, neboť obchod vznikl v roce 2010 a přesto si už vydobyl své místo mezi věrnými zákazníky. Nejenom mezi zákazníky, ale také mezi zaměstnanci se stal poměrně rychle oblíbeným. Kariéru v UNI HOBBY nyní buduje už více než 500 zaměstnanců. Specializované obchody UNI HOBBY provozuje společnost GLOBAL STORES, která patří českému podnikateli Jiřímu Šimáněmu. V současné době provozuje firma celkem 9 poboček - ve Valašském Meziříčí, Brně, Zlíně, Pardubicích, Českých Budějovicích, Jihlavě, Starém Městě, Hodoníně a Chomutově.

Kariéra v UNI HOBBY

Baví vás prodávat a jste nadšenci do kutilství? Rádi byste našli volné místo ve firmě, která má za sebou zázemí silné společnosti? Vaše kariéra v UNI HOBBY může začít jako odborný prodavač, pokladní či pracovník příjmu. Společnost UNI HOBBY si pro své zaměstnance připravila dobré platové podmínky, 25 dní dovolené a lákavé zaměstnanecké benefity. Volná místa v UNI HOBBY jsou k dispozici pro spolehlivé, zodpovědné zájemce s příjemným vystupováním a aktivním přístupem. Výhodou je alespoň základní znalost práce na PC. Na nic nečekejte a začněte budovat kariéru v UNI HOBBY!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vinohradská 365/10, 120 00 Praha - Vinohrady

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

24711594

Založení / Zapsání do OR*:

23. 7. 2010

Právní forma:

a.s.