Údaje

Sídlo firmy:

Vinohradská 365/10, 120 00 Praha - Vinohrady

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

24711594

Založení / Zapsání do OR*:

23. 7. 2010

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Když budete potřebovat koupit materiál na novou poličku, kterou chcete vlastnoručně vyrobit, kam pro něj půjdete? Ano, do hobby prodejny. Jedním takovým obchodem je také UNI HOBBY – specializovaný český obchodní řetězec, který svým zákazníkům nabízí širokou škálu produktů do domácnosti i do domu, zahrady nebo dílny. Práci v UNI HOBBY našli odborně vyškolení pracovníci v 9 pobočkách po celé České republice. Kromě prodeje zboží se kariéra UNI HOBBY zaměřila také na poskytování služeb, které s kutilstvím souvisejí.

Historie

Historie UNI HOBBY je poměrně krátká, neboť obchod vznikl v roce 2010 a přesto si už vydobyl své místo mezi věrnými zákazníky. Nejenom mezi zákazníky, ale také mezi zaměstnanci se stal poměrně rychle oblíbeným. Kariéru v UNI HOBBY nyní buduje už více než 500 zaměstnanců. Specializované obchody UNI HOBBY provozuje společnost GLOBAL STORES, která patří českému podnikateli Jiřímu Šimáněmu. V současné době provozuje firma celkem 9 poboček - ve Valašském Meziříčí, Brně, Zlíně, Pardubicích, Českých Budějovicích, Jihlavě, Starém Městě, Hodoníně a Chomutově.

Kariéra v UNI HOBBY

Baví vás prodávat a jste nadšenci do kutilství? Rádi byste našli volné místo ve firmě, která má za sebou zázemí silné společnosti? Vaše kariéra v UNI HOBBY může začít jako odborný prodavač, pokladní či pracovník příjmu. Společnost UNI HOBBY si pro své zaměstnance připravila dobré platové podmínky, 25 dní dovolené a lákavé zaměstnanecké benefity. Volná místa v UNI HOBBY jsou k dispozici pro spolehlivé, zodpovědné zájemce s příjemným vystupováním a aktivním přístupem. Výhodou je alespoň základní znalost práce na PC. Na nic nečekejte a začněte budovat kariéru v UNI HOBBY!

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti UNI HOBBY na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Zatím jsme žádné neobjevili. Pokud se tak stane, tak to sem rádi napíšeme...

Negativa firmy:

Divné jednání, spíše nejednání s potencionálním zaměstnancem. Poté co byl zaměstnanec doporučen personální agenturou, tak chtějí honem sepisovat smlouvu aniž by došlo k osobnímu setkání zaměstnavatele se zaměstnancem. Když byl vznesen dotaz na výši odměny, nebyla navrhnuta konkrétní částka která by měla být základní hrubou mzdou. Nechtějí komunikovat telefonicky. "Napište mi to do mejlu". No, takže jestli si máme domyslet výši mzdy z toho co nabízejí v inzerátu pro Pardubickou pobočku, což je x kč, tak to se asi pomátli. Jak již tady někdo zmiňoval tak si zřejmě neváží zaměstnanců jak současných, tak nemají ani snahu motivovat budoucí pracovníky. Třeba jim tam někdo pude robit za ta prachy. Však na pracáku je lidí dost!!! Ha ha. Mám takovou teorii, vlastně i ověřenou. Všichni schopní lidi už někde dělaj, no a ten zbytek? Ten je právě na ÚP.

před 9 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti UNI HOBBY na plný úvazek.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Krátký - dlouhý tyden

Negativa firmy:

Jednání administrativy,malý plat

před 11 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti UNI HOBBY na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Klid a pohoda

Negativa firmy:

před 1 rokem
1.0

Benefity

Současný zaměstnanec - Prodavač stavebnin - Hodonín
Pracuji ve společnosti UNI HOBBY na plný úvazek více než 10 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Do roku 2007 se dalo centrálnímu vedení věřitr

Negativa firmy:

Neváží si zaměstnanců, neinformuje je, snaží se eliminovat odbory, nekomunikuje se zaměstnanci

Zobrazit všechna hodnocení (5)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Prodej zboží Hobby prodejna