VIVA Credit kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Krátkodobá půjčka Viva Credit

VIVA Credit

VIVA Credit je jedním z nejoblíbenějších poskytovatelů půjček v České republice. Společnost si zakládá na férovém přístupu k zákazníkům a poskytuje kvalitní zákaznický servis. Ve VIVA Credit volná místa nabízejí na různých pozicích, nejčastěji zaměřených na prodej produktů nebo služby pro zákazníky.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
Úrok
RPSN
 
Viva Credit půjčka – krátkodobá půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
500 - 30 000 Kč
Splatnost 
0 - 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
  • Bezúčelová půjčka do výše 30.000 Kč
  • Krátkodobá půjčka bez ručitele
  • Prvních 30 dní úrok ve výši 0 %
  • Možnost předčasného splacení úvěru

Hodnocení VIVA Credit

Přidat hodnocení

Společnost VIVA Credit

Společnost VIVA Credit již patří mezi známé a zavedené poskytovatele půjček. Specializuje se na krátkodobé půjčky před výplatou se splatností do 35 dní, sjednáním online a rychlým vyřízením. VIVA Credit si zakládá na transparentnosti obchodních podmínek a srozumitelné komunikaci se zákazníky. Klientům také umožňuje předčasné splacení bez poplatků. Firma VIVA Credit, s.r.o. vznikla v roce 2015 a od té doby si získala stovky spokojených klientů. U společnosti je možné pozorovat velmi dynamický vývoj.

VIVA Credit kariéra

Práce ve VIVA Credit probíhá především v kancelářích, zájemce o práci by se měl připravit, že bude ve velké míře hlavně telefonovat a komunikovat se zákazníky. Volná místa VIVA Credit jsou nejčastěji vypisovány na pozice telefonních operátorů, kteří mají na starosti komunikaci se zákazníky, sjednávání půjček či řešení případných problémů. Dále je možné ve VIVA Credit pracovat například jako obchodní zástupce. Pro zájemce o práci s vyššími ambicemi je samozřejmě k dispozici také několik manažerských pozic.

VIVA Credit recenze

Společnost VIVA Credit již na trhu funguje nějaký čas, proto je možné najít na VIVA Credit recenze. Jedná se o zkušenosti lidí, kteří se společností v minulosti přišli do styku v pracovním poměru. Právě recenze mohou pomoci zájemci o práci udělat si ucelenou představu o skutečném fungování firmy, firemní kultuře a vztahu vedení k zaměstnancům. VIVA Credit recenze od bývalých či současných zaměstnanců VIVA Credit jsou k nalezení na této webové stránce.

VIVAT Credit kontakt

Společnost VIVA Credit je možné kontaktovat na zákaznické lince pod telefonním číslem 284 093 574. Dále je možné VIVA Credit kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy dotazy@viva-credit.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pod Krejcárkem 975/2, 130 00 Praha - Žižkov

Velikost firmy:

6 - 9 zaměstnanců

IČ:

04233735

Založení / Zapsání do OR*:

13. 7. 2015

Právní forma:

s.r.o.