Movinero kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Krátkodobá půjčka Viva Credit

Movinero

Movinero (dříve Viva Credit) je jedním z nejoblíbenějších poskytovatelů půjček v České republice. Společnost si zakládá na férovém přístupu k zákazníkům a poskytuje kvalitní zákaznický servis. V Movinero volná místa nabízejí na různých pozicích, nejčastěji zaměřených na prodej produktů nebo služby pro zákazníky.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od – do
Splatnost od – do
Úrok
RPSN
 
Movinero půjčka (Viva Credit půjčka) Více o produktu »
Výše půjčky 
500 – 30 000 Kč
Splatnost 
0 – 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
  • Půjčka na cokoliv je splácena automaticky platební kartou klienta
  • Krátkodobá půjčka online bez ručení
  • Prvních 30 dní je úrok 0 %
  • Možnost předčasného splacení úvěru

Hodnocení Movinero

Přidat hodnocení

Společnost Movinero s.r.o.

Společnost Movinero s.r.o. (dříve Viva Credit) již patří mezi známé a zavedené poskytovatele půjček. Specializuje se na krátkodobé půjčky před výplatou se splatností do 35 dní, sjednáním online a rychlým vyřízením. Movinero si zakládá na transparentnosti obchodních podmínek a srozumitelné komunikaci se zákazníky. Klientům také umožňuje předčasné splacení bez poplatků. Společnost Movinero, s.r.o. vznikla v roce 2015 a od té doby si získala stovky spokojených klientů. U společnosti je možné pozorovat velmi dynamický vývoj.

Movinero kariéra

Práce v Movinero probíhá především v kancelářích, zájemce o práci by se měl připravit, že bude ve velké míře hlavně telefonovat a komunikovat se zákazníky. Volná místa Movinero jsou nejčastěji vypisovány na pozice telefonních operátorů, kteří mají na starosti komunikaci se zákazníky, sjednávání půjček či řešení případných problémů. Dále je možné v Movinero pracovat například jako obchodní zástupce. Pro zájemce o práci s vyššími ambicemi je samozřejmě k dispozici také několik manažerských pozic.

Movinero recenze, VIVA Credit recenze

Společnost Movinero (dříve pod názvem Viva Credit) již na trhu funguje nějaký čas, proto je možné najít na VIVA Credit recenze, s aktuálním názvem Movinero recenze. Jedná se o zkušenosti lidí, kteří se společností v minulosti přišli do styku v pracovním poměru. Právě recenze mohou pomoci zájemci o práci udělat si ucelenou představu o skutečném fungování firmy, firemní kultuře a vztahu vedení k zaměstnancům. VIVA Credit recenze od bývalých či současných zaměstnanců Movinero jsou k nalezení na této webové stránce.

Movinero kontakt, VIVAT Credit kontakt

Pokud si klient přeje kontaktovat společnost Movinero (dříve Viva Credit), může tak učinit prostřednictvím e-mailu dotazy@movinero.cz. Klienti mohou využít také Movinero kontakt (Viva Credit kontakt) na telefonním čísle 284 093 574 nebo na WhatsAppu 910 921 010. Provozní doba zákaznické linky je ve všední dny od 8 do 18 hodin. Sídlo společnosti se nachází na adrese Movinero s.r.o., Plzeňská 345/5, 150 00 Praha 5 – Smíchov. IČ společnosti je 04233735.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Plzeňská 345/5, 150 00 Praha Smíchov

Velikost firmy:

6 - 9 zaměstnanců

IČ:

04233735

Založení / Zapsání do OR*:

13. 7. 2015

Právní forma:

s.r.o.