Auto Heller - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Auto Heller

Auto Heller je společnost zabývající se prodejem nových i ojetých vozů. V České republice existují dva autosalony, a to v Opavě a v Ostravě, kde najdou volná místa ti, kteří hledají práci na trhu s automobily.

Hodnocení Auto Heller

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie firmy

Společnost Auto Heller vznikla krátce po revoluci, konkrétně v roce 1992. Od té doby působí v oblasti automobilového průmyslu a prodeje vozů, kterých prodala více než 60 tisíc. Firma rozjela opravdu úspěšnou kariéru, za kterou byla v minulosti již několikrát odměněna. Získala ocenění Top a poté dokonce Best dealer v ČR a také cenu Diamantové jehly. Jedná se o autorizovaného prodejce vozů značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT a v autosalonech koupíte i Audi. Kromě toho se Auto Heller specializuje i na další služby jako je odtah, lakýrnické a karosářské práce, SERVICE mobil, apod. Samozřejmostí je i pojištění a společnost provozuje i půjčovnu vozů.

Láká Vás práce v moderně vybavených autosalonech? Čtěte dál!

Auto Heller kariéra

Práci v Auto Heller seženete ve třech základních odvětvích: administrativě, servisu a obchodní sféře. Jaká volná místa v servisu společnost nabízí? Kariéru může nastartovat například autokarosář, autolakýrník či přípravář pro autolakovnu.

Jste-li autoelektrikář či automechanik bez práce, máte také šanci sehnat volné místo v Auto Heller.

Pro úspěšné vybudování kariéry v Auto Heller potřebujete technické myšlení či technické vzdělání. Na oplátku Vám práce v Auto Heller poskytne zázemí stabilní a úspěšné společnosti, moderně vybavené pracoviště, motivující ohodnocení a další benefity společnosti.

Dále Vás čeká pravidelné zlepšování kvalifikace, odborná školení a také závodní stravování.

Mrkněte, zda Vás nějaké volné místo v Auto Heller upoutá a v případě zájmu pošlete společnosti kvalitní, strukturovaný životopis. Protože jak jistě víte, dobré CV je základem úspěchu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Cihelní 3160/49b, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Velikost firmy:

100-500 zaměstnanců

IČ:

02450551

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 2014

Právní forma:

s.r.o.