RENOCAR - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

RENOCAR

Společnost RENOCAR patří mezi přední a nejúspěšnější autorizované prodejce automobilových značek BMW, MINI a motocyklů Mororrad a zároveň provozuje i vlastní servis, kde využívá jen ty nejmodernější technologie. Svou práci RENOCAR zaměřil také na prodej značkových pneumatik a litých disků, autopříslušenství a navíc poskytuje i špičkový tuning. RENOCAR neustále přichází s nápady na inovace a modernizaci, aby zákazníkům mohli nabídnout jen ty nejkvalitnější služby.

Hodnocení RENOCAR

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Svou kariéru RENOCAR oficiálně odstartoval v roce 1990, kdy společnost založil Miloš Vránek se svými syny. Historie firmy ale začíná mnohem dříve, neboť se zakladatel Miloš Vránek věnoval opravám vozů a restaurování veteránu už od mládí. Právě na základě této činnosti vzniklo jméno RENO (renovace) CAR (aut). Díky své kvalitní a poctivé práci získal klienty nejen z tuzemska, ale i z okolních státu. V současné době už volné místo v RENOCAR obsadilo více než 160 pracovníků v provozovnách v Brně a Praze, kteří prošli odborným školení.

Kariéra v RENOCAR

RENOCAR stále hledá nové kolegy do týmu, kteří jsou milovníci automobilů. Volné místo v RENOCAR nabízejí zájemcům z různých oborů a to v jejich pobočkách v Brně nebo Praze. Na pracovníky RENOCAR čeká práce v příjemném a přátelském kolektivu s podporou dalšího vzdělání prostřednictvím různých školení a seminářů. Těšit se můžete také na zajímavé zaměstnanecké benefity a na možnost kariérního růstu. Zaujala vás některá z nabídek volných míst u RENOCAR? Stačí jen poslat jim svůj životopis s kontaktními informacemi, dosaženém vzdělání a pracovních zkušenostech a poté se těšit na případnou spolupráci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Podolí 445, 664 03 Podolí u Brna

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

00487121

Založení / Zapsání do OR*:

22. 9. 1990

Právní forma:

a.s.