Automotive Lighting - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

Automotive Lighting

Automotive Lighting s.r.o. patří mezi přední světové výrobce automobilových světlometů, díky kterým získávají vozy mnoha značek jedinečný charakter a výborné parametry v oblasti osvětlení okolního prostředí. V České republice se Automotive Lighting nachází v Jihlavě. Společnost ctí a prosazuje hodnoty, jako například ohleduplný přístup k životnímu prostředí, každodenní snaha o zlepšování výrobků i procesů, dobré podmínky pro práci a další. Nejvýznamnějšími zákazníky jsou BMW, Mercedes-Benz, VW a Škoda. V současné době firma vyrábí okolo 4,5 milionu světel ročně.

Hodnocení Automotive Lighting

Přidat hodnocení
před 4 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Automotive Lighting na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Absolutně hrozné chovani, neváží si zamestnancu, tohle jsem v zivote nevidela. Me nejhorsi zamestnani. Jste v podstate jen osobni cislo. Komandovani lidi za tyto penize opravdu nestoji.

před 5,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Automotive Lighting jako nezávislý pracovník.
Pozitiva firmy:

Je to firma na baterky. Jipocar jede.

Negativa firmy:

Firma na baterky.

před 5,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Automotive Lighting na plný úvazek, do roku 2011.
Pozitiva firmy:

Nic.

Negativa firmy:

Strašné chování vedoucích zaměstnanců, často si lidé bez potřebného vzdělání zvyšovali svoje sebevědomí...na úkor, mnohdy vzdělanějších dělníků... Je smutné, jak se vytvářeli a možná pořád vytváří pracovní pozice pro svoje známé... Na lince, kde kdysi bývalo 30 lidí, nás bylo 7, nebyl čas si kolikrát ani dojít na toaletu... Čím větší..., tím vyšší pozice

před 5,5 roky
2.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Automotive Lighting na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Práce v mladém kolektivu Pracovní příležitosti Skvělý kolektiv Výběr z mnoha jídel Velké parkoviště

Negativa firmy:

Přístup vedení firmy Platové ohodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (23)

Historie

Společnost Automotive Lighting je se svými 17 lety zkušeností jednou z nejvýznamnějších firem v oboru. Kariéra Automotive Lighting Jihlava byla započatá v roce 1997 pod firmou Bosch, v roce 1999 vstupuje do společnosti firma Magneti Marelli (součástí Fiat Chrysler Automobies FCA) a od roku 2003 se stává výhradním vlastníkem. Společnost vytváří další volná místa díky stavbě nové haly.

Kariéra v Automotive Lighting

Kariéra v Automotive Lighting se týká nejen vývoje a výroby, ale také administrativních, ekonomických, provozních a jiných pozic. Práci v Automotive Lighting nachází 2400 zaměstnanců a další volná místa v Jihlavě jsou v oblasti vývoje, manufacturingu a řízení projektů, výroby, kvality, logistiky, nákupu a podpory výroby a samozřejmě administrativy. Automotive Lighting nabízí mimo standardní benefity i 13. a 14. mzdu, příplatek na zdraví či dojíždění, penzijní připojištění, podporu při relokaci, dotované stravování a další.

Ohromnou výhodou je nabídka bezplatného odborného vzdělání a využití nejmodernějších technologií, což se hodí nejen ve Vaší kariéře. Chcete-li se ucházet o některé z volných míst v Automotive Lighting, je dobré se soustředit na znalosti cizího jazyka, protože u většiny pozic je část pohovoru vedená v angličtině. Mimo práce na plný úvazek nabízí společnost i trainee program či stáže pro studenty a také podporu jejich diplomové práce, což jim pomůže se začátkem jejich pracovní kariéry.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pávov 113, 586 01 Jihlava

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

25133152

Založení / Zapsání do OR*:

29. 5. 1997

Právní forma:

s.r.o.