Hyundai Motor Manufactoring - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

Hyundai Motor Manufactoring

Firma Hyundai Motor Manufacturing slaví obrovské úspěchy na podnikatelském poli. Svou základnu včetně fabriky má v průmyslové zóně Nošovic u Frýdku-Místku. Po celý rok přináší nová místa v Hyundai Motor pro ambiciózní zaměstnance. Místo se skvělou dostupností po dálnici nabízí různorodé práce v Hyundai Motor Manufactoring pro více než 3.400 pracovníků. Tato moderní automobilka vyrábí všechny modely oblíbené značky za vysokých standardů a přísných kontrol.

Hodnocení Hyundai Motor Manufactoring

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Prevodovkarna
Pracuji ve společnosti Hyundai Motor Manufactoring na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Čisté prostředi, dotovana strava, kolektiv, bonusy.

Negativa firmy:

Nektere pozice by meli byt placene lepe. Je tezke se dostat pod kmen 3-4 roky nekdy I dele.

před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Hyundai Motor Manufactoring na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity,čiste prostredi,slušne platove podminky,autobusova doprava zdarma,zdravotni centrum

Negativa firmy:

Nic

před 5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Hyundai Motor Manufactoring na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Spokojeny

Negativa firmy:

mohlo by být více pochval a ocenění.

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Operátor výroby na lince
Pracoval(a) jsem ve společnosti Hyundai Motor Manufactoring na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

….dostavali jsme každý den pitíčko zdarma (kvůli nesnesitelnému horku) korejci se docela snaží si lidi koupit různýma dárkama atd. fyzicky se člověk ani trochu neunaví (nejspíš taky záleží na jaké hale tedy pracujete)

Negativa firmy:

práce za pásem....neuvěřitelný psychický nátlak a buzerace jakou svět neviděl... člověk si nemůže málem ani zajít na záchod pokud ho někdo nevystřídá... 3 směnný provoz skoro žádná možnost karierního růstu hodnocení na bonusech podle sympatii nadřízených ne podle odrobeného počtu hodin ani podle vynaloženého ůsilí....směšné částky za přesčas

Doporučení pro management firmy:

zajímat se o názor zaměstnanců změnit přístup jak ze strany vedení tak ze strany zaměstnanců kteří mají v pi*i motivovat zaměstnance opravdovým navýšením platu ne pouze zvýšením mzdy o tisíc korun za měsíc.. hodně přitvrdit co se týká vyplácení přesčasů 16 hodin za minimum peněz navíc... odzkoušet si jaké to je pracovat za pásem aby vedení získalo představu o tom co jejich zaměstnanci prožívají každý den....

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (15)

Historie firmy Hyundai Motor Manufactoring

Datum založení společnosti Hyundai Motor Manufactoring je datováno od roku 2006. Fungovat ale začala výrobní společnost až o téměř dva roky později, prakticky okamžitě po dokončení výstavby, začala nabízet firma Hyundai Motor Manufactoring volná místa. Hyundai Motor Manufactoring má ve světě svou stabilní základnu klientů, kteří sází na preciznost a technické přednosti jednotlivých vozů vyráběných pod známým logem. Práce v Hyundai Motor Manufactoring ale prošla mnoha úpravami. Nejprve byl spuštěn třísměnný provoz s kapacitou 300 tisíc osobních automobilů ročně. Tohoto čísla se závod v Nošovicích dočkal poprvé v roce 2012. V současné době se může Hyundai Motor Manufactoring pochlubit výrobní kapacitou až 350.000 aut ročně a mnoha certifikáty. Za zmínku rozhodně stojí několik ocenění zaměstnavatele roku, což podporují i průzkumy napříč všemi pracovními pozicemi. Do konce roku 2018 nabídne Hyundai Motor Manufactoring volná místa dalším dělníkům v lisovně.

Kariéra v Hyundai Motor Manufactoring

Hledáte-li stabilního zaměstnavatele s vynikajícími výsledky, je kariéra v Hyundai Motor Manufactoring správnou volbou. Zaměstnanci mají ihned po absolvování lékařské prohlídky k dispozici řadu benefitů a pravidelné navyšování mezd. Kromě výkonnostního bonusu si nejen dělnické profese přijdou na výroční bonusy a výrazné slevy u vybraných cestovních kanceláří. V neposlední řadě slibuje práce v Hyundai Motor Manufactoring pět týdnů dovolené a příspěvek na cestování i stravování. Pozitivně je hodnocen i přístup vedení k zaměstnancům. Kariéra v Hyundai Motor Manufactoring vám zaručeně splní sny o stabilním a kreativním zaměstnáním, za nímž uvidíte skutečné výsledky. Volná místa Hyundai Motor Manufactoring nabízí absolventů a stejně tak zkušeným pracovníkům.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Hyundai 700/1, 739 51 Nižší Lhoty

Velikost firmy:

3 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

27773035

Založení / Zapsání do OR*:

7. 7. 2006

Právní forma:

s.r.o.