MECAPLAST (NOVARES) - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

MECAPLAST (NOVARES)

Firma MECAPLAST, známá také pod názvem NOVARES, je mezinárodním dodavatelem plastového řešení pro automobilový průmysl. Svou práci MECAPLAST zaměřil také na navrhování a výrobu dílů s kompletními systémy pro karoserii vozidla nebo motoru. Součástí MECAPLAST Group je i pobočka v České republice, která vystupuje pod jménem NOVARES CZ a je rozdělena do dvou výrobních závodů, které sídlí v Janovicích nad Úhlavou a v Žebráku u Berouna. Firma NOVARES je aktivní a rychle se rozvíjející společnost, která poskytuje práci ambiciózním lidem s vášní pro vozidla, inovace a technologie

Hodnocení MECAPLAST (NOVARES)

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Společnost MECAPLAST byla založena v roce 1955 a už o necelých deset let později se stala populárním výrobcem plastového ventilátoru pro automobilový průmysl. Během následujících let se firma MECAPLAST dále vyvíjela a později se i spojila s firmou Key Plastics, čímž vznikla společnost NOVARES a dostala se mezi významné podniky nejen na evropském trhu. Dnes už svou kariéru MECAPLAST buduje ve 21 zemí světa a provozuje více než 42 výrobních závodů.

Kariéra v MECAPLAST (NOVARES)

Volná místa NOVARES nabízí v příjemném a přátelském pracovním prostředí s lákavými firemními benefity. Budovat kariéru NOVARES umožňuje i cizincům či absolventům, kteří chtějí získat zajímavou práci v mezinárodní firmě. Společnost NOVARES nezapomíná ani na podporu dalšího vzdělávání svých zaměstnanců, proto si pro ně připravili různé jazykové kurzy nebo možnost jiných doplňujících, které přináší možnost kariérního růstu. Podívejte se na volná místa v NOVARES, pošlete jim svůj životopis a získejte zaměstnání u jedničky v automobilovém průmyslu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Skandinávská 996, 267 53 Žebrák

IČ:

62916408

Právní forma:

s.r.o.