Tenneco - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

Tenneco

Tenneco je nadnárodní společnost, která patří mezi největší světové výrobce a distributory automobilových komponentů a náhradních dílů pro kontrolu jízdy a emisí. Ve svém portfoliu výrobků nabízejí světově známé značky, jako je Monroe, Walker nebo Gillet. Práce Tenneco se orientuje také na vyvíjení možností pro čistší vzduch a bezpečnější dopravu. Společnost Tenneco se snaží zákazníkům neustále přinášet inovace s pomocí vyspělých technologií tak, aby zvýšili bezpečnost a komfort pro řidiče.

Hodnocení Tenneco

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Kariéra Tenneco, jako samostatné firmy s názvem Tenneco Automotive, začala v roce 1999, kdy se odpojila od konglomerátu, který dříve pod sebou spravoval dalších šest podniků. V průběhu let se společnost Tenneco výrazně rozrůstala o další produkty a zároveň se dostala i do dalších zemí světa. V současné době má společnost Tenneco více než 92 výrobních míst ve 23 zemí, kde volné místo v Tenneco získalo přes 30 tisíc pracovníků.

V České republice společnost vystupuje pod jménem Monroe Czechia a provozují jeden závod v Hodkovicích nad Mohelkou. Zde jsou zastoupeny dvě divize společnosti – divize tlumičů a divize výfuků.

Kariéra v Tenneco

V České republice v Tenneco volné místo obsadilo už více než 540 zaměstnanců. Budovat kariéru Tenneco nabízí uchazečům z různých oborů a možnost získat odbornou praxi a rozvíjet svůj talent mohou i absolventi. Těšit se můžete na příjemné a přátelské pracovní prostředí s lákavými firemními benefity, jako je dotované stravování, závodní lékařská péče, příspěvek na kulturní a sportovní vyžití nebo příspěvek na dětskou rekreaci. Pokud vás práce v Tennecu zaujala, tak neváhejte a pošlete jim svůj životopis s informacemi o pracovních zkušenostech a jiných dovednostech. Podívejte se na volná místa v Tenneco a získejte práci s podporou dalšího vzdělání.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rychnovská 383, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou

IČ:

61061620

Založení / Zapsání do OR*:

6. 2. 1996

Právní forma:

s.r.o.