Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems

Yanfeng je společnost specializující se primárně na automobilové interiéry. Zároveň je i světovým lídrem v automobilovém průmyslu a jeho transformátorem. Yanfeng udává trendy, přináší do automobilového světa inovace a nové technologie. Společnost se zaměřuje nejen na design interiéru, ale převratné novinky jako je autonomní řízení automobilu. Práci v Yanfeng nalezlo již více jak 33 000 odborníků, kteří se snaží uspokojit všechny potřeby svých zákazníků.

Hodnocení Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems na plný úvazek.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Z počátku vše působilo dobře, ale po nějaké době byl opak pravdou. Jediným benefitem je příspěvek na dopravu a důchodové pojištění.

Negativa firmy:

Špatné chování ze strany vedoucích pracovníků, neustálý křik a tlak na výrobní zaměstnance. Porušování BOZP na pracovišti, např. cesty pro vysokozdvižné vozíky a vláček vedou po cestách pro pěší, časté úrazy pěších od dveří, které se otevírají přímo do jejich cesty. Špatné prostředí - vzduch často zadýmený a smradlavý od strojů. Lepidla a chemikálie, které mají označení jako zdraví nebezpečné, jsou volně rozestavěné po výrobě. Přetěžování a zvyšování normy nad rámec možností pracovníků, což vede ke zmetkovitosti a dalšímu neúnosnému tlaku na zaměstnance a i následnému strhávání mzdy. Pokud se zaměstnanec "znelíbí", je mu daná okamžitá výpověď bez udání důvodu a pod nátlakem je donucen ji podepsat, takže jste z hodiny na hodinu na dlažbě.

Doporučení pro management firmy:

Aby zásady slušného chování, které si v rámci přijímacích školení staví na přední místa, byly i z jejich strany dodržovány.

před 5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic.Snad jen možnost výběrů z více jídel.

Negativa firmy:

Fabrika plná cizinců čechů minimálně,prostředí ve kterém je ovzduší vhodné na rakovinu plic,fabrika stojí na cizincích kteří jsou zapřáhlí 6 dní v týdnu 12hodin.Vedení je banda idiotů podle rčení "když dáš volovi funkci" mladé holky na personálním a ve vedení jistě mají své funkce pěkně vypracované :) zaměstnanci-operátoři jsou kusy hadrů,pracuje se ve stresu a spěchu,šibeniční pauzy.po odmítnutí 12tek a směny namísto do 14 až do 18 jsem letěl jak namydlený blesk,bez pádného důvodu.nicméně alespoň jsem zmínil že bez agenturních zaměstanců-otroků by byli nahraní a mohli by tu svou slavnou fabriku zavřít.Nemají šanci na úspěch.Při nástupu snaha o zapůsobení na zaměstnance,při odchodu změna na arogantní a nechápající ignoranty.Za mě určitě ne,kamarádovi bych tohle místo určitě nedohodil.Leda kdybych ho chtěl udřít.

Doporučení pro management firmy:

více si vážit svých zaměstnanců,nechovat se k obyčejným lidem jak ke kusu hadru jen proto že "mám funkci"

před 5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems na plný úvazek, do roku 2018.
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Peníze, smlouva na neurčito, benefity, směny 4dny a 4dny= docela dost volna

Negativa firmy:

Přístup k zaměstnancům katastrofa, jak v kanceláři tak ze strany mistrů, neustále omezování,zastrašování, buzerace, případně ponižování zaměstnanců a "naschvály", velmi neprofesionální pristup,zatahování osobních problémů do prace a tím pádem vylévání si zlosti na operátorech, velmi špatný vzduch a BOZP, v zimě jak v mrazáku, v létě bez klimatizace u forem které maji 1000°c jak v peci.

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dřív byli, teď si myslím, že to jde od 10 k 5ti.

Negativa firmy:

Současný management se snaží dosahovat lepších vyvoláním nejistoty v lidech a strachem, že přijdou o práci... Velmi hrubé smýšlení o pracovních dělnických profesí, jakoby nebyli nic, jen kus hadru, mě přesvědčil, že jsem odešla. Pod takovýma lidmi já dělat nebudu!!!

Doporučení pro management firmy:

Myslete si, že dělnici sou kus hadru. Uvědomte si prosím, že bez dělníků, by jste neměl peníze ani Vy.... Podceňovat je také není dobré. Přála bych Vám, aby jste si někdy zkusil na jejich místě stát.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (17)

Historie firmy

Společnost Yanfeng úspěšně funguje více než 30 let, byla však založena již v roce 1936 v Číně za účelem soukromého podnikání. V průběhu mnoha let dále rozvíjela svou kariéru a v roce 1978 oficiálně přešla na výrobu plastových automobilových komponentů, tím započala její cesta. V roce 1987 společnost doplnila kompletní portfolio interiérů. Nyní je světovým dodavatelem palubních desek, dveřních panelů a stropních a podlahových konzol.

Společnost Yanfeng poprvé zahájila expanzi i do zámořských oblastí v roce 2010 a vstoupila na trh v USA, kde otevřela nová volná místa. V roce 2015 Yanfeng zahajuje spolupráci s Johnson Controls a vzniká YANFENG AUTOMOTIVE INTERIORS. V současnosti působí ve 20 zemích světa, ve více než 114 lokalitách, které tvoří jednu dokonale fungující globální síť. Yanfeng chce navíc v České republice v Plané zaměstnat do roku 2021 dalších 450 zaměstnanců.

Kariéra v Yanfeng

Toužíte po práci v zázemí silné mezinárodní firmy? Jste schopný a zodpovědný člověk? Pohybujete se rádi v automobilovém prostředí? Pak je práce v Yanfeng to pravé pro Vás. Společnost inzeruje pracovní nabídky pro operátory výroby, mechaniky údržby, nástrojaře, PLC techniky, seřizovače nebo techniky a inspektory kvality. Pracovat můžete v Plané nad Lužnicí, ale některé pozice vypisuje Yanfeng i pro Žatec.

Zaměstnanci jsou v Yanfeng odměňování mnoha benefity. Nejen dobrým platovým ohodnocením, ale i 5 týdny dovolené, dotovaným závodním stravováním, jazykovými kurzy, dalším vzděláváním, věrnostními bonusy a dalším. Podívejte se na volná místa v Yanfeng a začněte budovat kariéru, která Vás bude bavit. Firma u uchazečů oceňuje především jejich komunikační schopnosti, procvičte si je ještě před pohovorem!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Průmyslová zóna 1060, 43801 Bitozeves

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

28739817

Založení / Zapsání do OR*:

10. 2. 2011

Právní forma:

s.r.o.