Inter Cars - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

Inter Cars

Společnost Inter Cars je největším dovozcem a distributorem náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla ve střední a východní Evropě. Firma nabízí i vybavení z dílny, především zařízení pro servis a opravy automobilů, motocyklů, ale také i tuning. Nabízí nejen vysoce kvalitní zboží od známých výrobců a dodavatelů, ale i levnější a kvalitní sortiment od méně známých dodavatelů. Společnost Inter Cars disponuje mnoha pobočkami po celé Evropě, práci v Inter Cars nalezlo dohromady již několik tisíc zaměstnanců.

Hodnocení Inter Cars

Přidat hodnocení
před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Inter Cars na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firemní potenciál v oblasti ND obrovský

Negativa firmy:

Manažer Pobočky

Doporučení pro management firmy:

Začněte si vážit svých zaměstnanců !

před 5,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Inter Cars na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

Doporučení pro management firmy:

Více se starat o svoje zaměstnance, poslouchat je a starat se o chod firmy a o konkurenci...

před 5,5 roky
3.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Inter Cars na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Team,kolektiv pobocky,nekteri kolegove na centrale,snaha zlepsovat pochody ve firme

Negativa firmy:

Neschopnost nekterych vedoucich,stale ten cesky pristup k povyseni a postupu (ze znamosti,tlacka) namisto zkusenosti,pracovniho nasazeni,pristup typu “na tve misto tu je 10 jinejch” a samozrejme platove ohodnoceni se zastavilo v roce 2010.

před 5,5 roky
3.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Inter Cars na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Nejlépe je tu na tom komunikace s kolegy. To tu celou firmu asi ještě pořád drží tak, že všichni nezačali odcházet. Bohužel celý obchodní tým se stále snaží podkopávat postavení centrály a nahrává pobočkáchm, které tak "vládnou" celé společnosti.

Negativa firmy:

To jak je nadržováno pobočkám, které "vlastně za nic nemůžou". Na druhou stranu je velice špatná Polská matka, která nehledí na zahraniční pobočky a dělá si stále co chce nebo je velmi obtížné ji přesvědšit o jiném, než jejich názoru.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (6)

Historie společnosti

Společnost Inter Cars odstartovala kariéruv roce 1990, kdy ji založili pánové Krzysztof, Andrzej a Piotr Oleksowicz v Polsku ve Varšavě, kde otevřeli svoji první prodejnu. Nabízeli sortiment 1500 položek motorových dílů. O čtyři roky později ho rozšiřují o díly pro japonské automobily. V roce 1998 je zahájena činnost sítě Q-SERVICE, která sdružuje nezávislé autoservisy působící pod Inter Cars. O rok později se z Inter Cars stává akciová společnost.

V roce 1999 společnost zakládá i oddělení tuningu a prodeje servisní i garážové techniky pro autoservisy. O rok později Inter Cars zahajuje expanzi do sousedních zemí na východní trhy. Otevírá nové pobočky a s nimi i volná místa, rozšiřuje nabídku nabízených produktů a služeb. V roce 2004 vstupuje Inter Cars i na český trh. Společnost chce zároveň v Česku otevřít první TRUCK CENTRUM, které se bude specializovat pouze na nákladní a autobusové vozy.

Kariéra v Inter Cars

Chtěli byste pracovat na místě, kde si Vás budou vážit a řádně Vás ocení? Pohybujete se rádi v automobilovém průmyslu? Zkuste se podívat na volná místa v Inter Cars. Společnost hledá spolehlivé zaměstnance, kteří budou svou práci v Inter Cars dělat s nadšením. Pracovní pozice najdete do obchodu, skladů, logistiky, administrativy nebo managementu. Konkrétně se jedná o pozice obchodního zástupce, pracovníka podpory zákazníků, brand managera, řidiče, pracovníka skladu nebo fakturantky.

Jejich dobře odvedenou práci odměňuje společnost nejen platově, ale i zaměstnaneckými benefity jako jsou bonusy, slevy na produkty a další. Začněte svou kariéru v Inter Cars!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Novodvorská 1062/12, 142 00 Praha 4 - Lhotka

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

27156257

Založení / Zapsání do OR*:

2. 6. 2004

Právní forma:

s.r.o.